مقالهیاداشت ها

آسان ترین روش ثبت شرکت در امارات

آسان ترین روش ثبت شرکت در امارات

امارات یکی از پررونق‌ترین کشورهای منطقه است. رشد کم ‌سابقه این کشورباعث شده بسیار از تجار منطقه و جهان با ثبت شرکت در این کشور اقدام به سرمایه گذاری کرده و از مزایای متنوع آن بهره مند شوند. مزایای ثبت شرکت در امارات از جمله دریافت اقامت و همچنین استاندارهای بالای زندگی باعث شده طی سال های اخیر بسیاری از فعالان اقتصادی بدنبال ثبت شرکت و ورود به بازار بزرگ امارات باشند. برای ثبت شرکت در امارات دو روش وجود دارد.

روش اول: برای انجام هر کاری از جمله ثبت شرکت ، باید مراحل گوناگونی را طی کرد. بخشی از مراحل قانونی ثبت شرکت در امارات شامل انتخاب فعالیت تجاری ، اخذ ویزای توریستی و سفر به این کشور، اخذ مجوز تجاری ، اخذ ویزای سرمایه‌ گذاری ، افتتاح حساب و … است. در صورت عدم آشنایی افراد با قوانین و مقررات ، این مسیر طولانی تر و سخت تر خواهد بود.

البته باید توجه داشت هر کدام از این مراحل اهمیت خاص خود را داشته و بایدبرای پی گیری آن تمرکز ویژه‌ای داشت.

روش دوم: این روش کوتاهترین و به صرفه ترین راه برای ثبت شرکت در امارات است. شما می توانید با مراجعه با سایت www.bizleadershub.com و یا تماس با شماره های 02188175809- 02188175819  از خدمات  و راهنمایی های کارشناسان و مشاوران مرکز تجاری ایران در امارات بهره مند شوید.

نوشتهٔ پیشین
عزم جدی دولت برای توسعه مراکز تجاری
نوشتهٔ بعدی
دبی بهترین شهر خرده فروشی در منطقه و چهاردهمین شهر در سطح جهان است

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست