اخباراخبار اقتصادی اماراتعمومی

گسترش استفاده از کیسه های قابل بازیافت در امارات

کیسه های پلاستیکی

مدیر بخش شادی و بازاریابی در Union Coop، تأیید کرد: مصرف کنندگان با تصمیم محدود کردن کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف از زمان اجرای آن در 1 ژوئیه 2022 تعامل مثبت داشته اند.

دکتر سهیل البستکی افزود: مصرف کنندگان از کیسه های قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست استفاده می کنند که می تواند چندین بار در حین خرید استفاده شود. وی خاطرنشان کرد: اکثر مصرف کنندگان از یونیون کوپ کیسه های باکیفیت، سازگار با محیط زیست و چند منظوره خریداری می کنند که این امر نیاز به خرید کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف برای خود سوپرمارکت را بی نیاز می کند.

وی افزود: این تعامل نشان‌دهنده تکمیل عملیات آگاه‌سازی انجام شده توسط اتحادیه کوپ برای دستیابی به هدف نهایی این ابتکار پایدار است. این تعاونی همچنان به ارائه جایگزین های تایید شده برای کیسه های یکبار مصرف ادامه می دهد و خواستار پرهیز از استفاده کلی از کیسه های پلاستیکی به دلیل آسیب رساندن به محیط زیست و انتخاب یک سبک زندگی پایدار برای کمک به حفاظت از محیط زیست و تنوع آن است.

وی همچنین اشاره کرد که تعامل خریداران با تصمیم برای کاهش کیسه‌های پلاستیکی، همه طرف‌های هدف را وادار می‌کند تا همچنان به هدف خود برای ترویج زندگی پایدار در امارت دبی دست یابند و به تدریج محیطی پایدار ایجاد کنند. وی خاطرنشان کرد: اتحادیه کوپ متوجه شد که هماهنگی با این ابتکار به دلیل اینکه چیز جدیدی است زمان خاصی را می طلبد، اما در عین حال تأیید می کند که جامعه در همه رده های خود می تواند گام های مثبتی در جهت استفاده چندین بار از کیسه های قابل استفاده مجدد بردارد. این گامی است که به ایجاد محیطی سالم برای همه در آینده نزدیک کمک می کند.

نوشتهٔ پیشین
بالاترین نرخ تورم در دبی ثبت شد
نوشتهٔ بعدی
افتتاح بزرگترین مزرعه عمودی جهان در دبی

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست