اخباراخبار اقتصادی اماراتعمومی

30 شهر جذاب برای برندهای بین المللی کدامند؟

دبی بهترین شهر خرده فروشی در منطقه و چهاردهمین شهر در سطح جهان است

دبی بهترین شهر خرده فروشی در منطقه و چهاردهمین شهر در سطح جهان است

در ارزیابی شرکت انگلیسی متخصص در مشاور املاک ساویلز، دبی در صدر شهرهای خاورمیانه و شمال آفریقا قرار گرفت و در جایگاه چهاردهم  فهرست بهترین شهرها در تجارت خرده فروشی  قرار گرفت.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی،

در این فهرست 30 شهر برتر جهان برای تجارت خرده فروشی اعلام شده  که در آن شهر ها برندهای  بزرگ بین المللی  مشتاق گسترش و توسعه فعالیت در آنها هستند. شرکت انگلیسی متخصص در مشاوره املاک در گزارش پیوست توضیح داده است که دبی در مقابل تعداد زیادی از روندهای نوظهور در بازارهای خرده فروشی جهانی پیشرو است. در این لیست دبی با پشت سر گذاشتن سیدنی، مکزیکوسیتی، مونیخ، مادرید، سائوپائولو، مسکو، میلان، ونکوور، آمستردام، ماکائو، برلین، دوبلین، پراگ، دهلی، اسلو و استکهلم در جایگاه چهاردهم قرار گرفته و شهر های مذکور به ترتیب در رتبه های 15 تا 30 قرار گرفتند.

ساویلز«Savills» سطوح جذابیت برندها را بر اساس مجموعه ای از عوامل عینی بررسی کرده است که مهمترین آنها اندازه بازار خرده فروشی در هر شهر، تعداد برندهای موجود، تعداد شعب آن در شهر و عوامل دیگر است. لندن در صدر این شاخص قرار گرفته در حالی که نیویورک در رتبه دوم و به ترتیب هنگ کنگ، پاریس، توکیو، لس آنجلس، شانگهای، سئول، سنگاپور و کوالالامپور در رتبه های بعدی قرار دارند.

 

ترجمه و تنظیم: مهران ابراهیمیان

نوشتهٔ پیشین
آسان ترین روش ثبت شرکت در امارات
نوشتهٔ بعدی
1000شرکت در حوزه بلاکچین و متاورس تا سال 2030

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست