اخباراخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهمرویدادها

وبینار «املاک» و «استارتاپ ها» برگزار می شود

وبینار «املاک» و «استارتاپ ها» برگزار می شود

مرکز تجاری ایران در امارات به منظور پاسخ به درخواست مخاطبان و فعالان اقتصادی بزودی دو وبینار  با موضوع «املاک» و «توانمند سازی استارتاپ ها» برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز تجاری ایران در امارات ، جزئیات ثبت نام و حضور در این دو رویداد مهم به شرح زیر است.

وبینار مشاوران و سازندگان املاک

بازار املاک یکی از پرمخاطب ترین بازارهای جذب سرمایه در امارات به شمار می‌آید و در سال های اخیر تعداد قابل توجهی از سرمایه‌گذاران جذب این بازار شده‌اند. اما متاسفانه برخی از آنان به دلیل عدم آشنایی با قوانین و مقررات املاک و مستغلات متحمل ضرر و زیان های فراوانی شده‌اند.

مرکز تجاری ایران در امارات  به منظور آشنایی بیشتر فعالان این حوزه در تاریخ 26 مرداد ماه جاری با همکاری یکی از موسسات حقوقی وبیناری با عنوان ” دهمین گردهمایی مشاوران و سازندگان املاک” برگزار می کند. این وبینار بصورت آنلاین  برگزار خواهد شد.

وبینار توانمند سازی استارتاپ ها

بنابراین گزارش همچنین به منظورآشنایی هر چه بهتر متخصصان و نیروهای مستعد جوان کشورمان با توان استارتاپ ها در بهبود فضای کسب وکار، افزایش سرمایه گذاری ، اشتغالزایی و همچنین ایجاد رشد اقتصادی «گردهمایی توانمند سازی استارتاپ ها» در تاریخ یکم شهریورماه بصورت آنلاین برگزار خواهد شد. شایان ذکر است علاقمندان می توانند به منظور ثبت نام و بهره مندی از مزایای طرح اسپانسری این دو وبینار با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

واتساپ: 989201104153+

تلفن:  02188175809 ، 02188175819

نوشتهٔ پیشین
نمایشگاه جیتکس ۱۸ مهر برگزار می شود
نوشتهٔ بعدی
عزم جدی دولت برای توسعه مراکز تجاری

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست