اخباراخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبی

همکاری های دو جانبه با مرکز تجارت جهانی دبی در بخش های مختلف گسترش می یابد

رئیس مرکز تجاری ایران در امارات اعلام کرد: با توافقات صورت گرفته ، همکاری های دو جانبه با مرکز تجارت جهانی دبی در بخش های مختلف گسترش می یابد.
محمدرضا طلایی با بیان این مطلب افزود: در این خصوص امروز با «علی الکمالی» مدیر عامل دیتا متیکس و خانم تریکسی قائم مقام مرکز تجارت جهانی دبی در محل تجارت جهانی دبی دیدار و درخصوص راههای توسعه همکاری های دو جانبه گفت و گو کردیم.وی اظهارداشت: در این نشست در خصوص نمایشگاه های «غذا و نوشیدنی» هنری و همچنین «ایران تک دی» گفت و گو تبادل نظرشد.

ایران تک دی

رئیس مرکز تجاری ایران در امارات افزود: تلاش می کنیم طبق روال گذشته «ایران تک دی» در محل مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شود.
به گفته وی «ایران تک دی» امسال با سال های قبل تفاوت های زیادی دارد. زیرا رویداد امسال با همکاری دیتامیکس جیتکس برگزار می شود. این شرکت در سال های گذشته کنفرانس های جیتکس را برگزار می کرد.

نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی Gulfood

محمدرضا طلایی در ادامه از اختصاص 500 متر مربع فضای اختصاصی این نمایشگاه به مرکز توسعه تجارت ایران خبر داد. وی افزود: پیرو مذکرات صورت گرفته مقرر شد در نمایشگاه «گال فود» یک فضای اختصاصی حدود 500 متر مربع در اختیار سازمان توسعه تجارت ایران قرار گیرد.به گفته وی قرار است شرکت های تولید کننده مواد غذایی داخلی با هماهنگی مرکز توسعه تجارت ، محصولات خود را در این مرکز به نمایش بگذارند. وی تاکید کرد: گلفود دبی، یک نمایشگاه معتبر جهانی در زمینه محصولات غذایی و انواع آشامیدنی است که بصورت سالانه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود. محمدرضا طلایی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های خوب تولید کنندگان صنایع غذایی کشورمان ، این نمایشگاه محل مناسبی برای معرفی محصولات داخلی است.

نمایش آثار هنرمندان ایرانی « ورلد آرت دبی»

رئیس مرکز تجاری ایران در دبی در ادامه به برگزار نمایشگاه هنری «ورلد آرت دبی» اشاره کرد و گفت: همانند سال های گذشته هنرمندان کشورمان در این رویداد بین المللی حضور خواهند داشت.  وی افزود: براساس مذاکرات صورت گرفته مقرر شد علاوه بر سالن های عمومی ، آثار هنرمندان کشورمان به مدت دو روز در یک گالری با عنوان «هنر ایرانی» بصورت اختصاصی نیز در معرض دید علاقمندان قرار گیرد.
شایان ذکر است در این دیدار که با حضور «علی الکمالی» مدیرعامل دیتا متیکس برگزار شد ، خانم تریکسی قائم مقام مرکز تجارت جهانی دبی ضمن استقبال از راه اندازی مرکز تجاری ایران در امارات ، آمادگی خود را توسعه همکاری های دوجانبه با این مرکز اعلام کرد.

نوشتهٔ پیشین
مشاوران مرکز تجاری ایران در امارات چگونه می‌توانند به آغاز کسب و کار شما در امارات کمک کنند؟
نوشتهٔ بعدی
«حمید طلیمی» مدیر روابط عمومی مرکز تجاری ایران در امارات شد

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست