اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایراناخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهم

همایش نوآوری های بسته بندی، 2 خرداد ماه در دبی برگزار می گردد

همایش نوآوری های بسته بندی، 2 خرداد ماه در دبی برگزار می گردد

محمد رضا طلایی رئیس مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی خبر داد؛ همایش نوآوری های بسته بندی “Packing Innovations“ طبق برنامه، فردا دوشنبه 2 خرداد ماه با حضور شخصیت های مطرح این صنعت و بازار امارات به عنوان سخنران و مشارکت فعالان اقتصادی حوزه صنعت چاپ و بسته بندی کشورمان در شهر دبی برگزار خواهد شد. وی با اشاره به اینکه این رویداد با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران، همکاری اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران و حمایت کنفدراسیون صادرات ایران برنامه ریزی شده تصریح کرد؛ در این همایش تمرکز اصلی بر روی موضوع نوآوری‌های صنعت چاپ و بسته بندی و آشنایی با آخرین دستاوردهای این صنعت در بخش های مختلف می باشد و علاوه بر آن فضای کسب و کار در امارات و قوانین و مقررات تجاری این کشور نیز برای مشارکت کنندگان تشریح خواهد شد. وی در پایان این نکته را نیز اضافه نمود که این رویداد همزمان با حضور هیأت تجاری اعزامی مرکز تجاری به امارات جهت بازدید از نمایشگاه چاپ و بسته بندی دوبی موسوم به Gulf Print & Pack 2022  و برپایی پاویون ایران در این نمایشگاه انجام می پذیرد.

خاطر نشان می گردد، در این همایش یک روزه، سخنرانان حاضر، در دو بخش چاپ و بسته‌بندی و شبکه‌سازی تجاری، روابط بانکی و قوانین مالیاتی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

در بخش اول که موضوع اصلی همایش در آن بررسی می‌شود، بابک عابدین، رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران  و Andy Thomas- Emans مدیر استراتژیک گروه Tarsus (برگزار کننده نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی) به عنوان سخنران کلیدی، به بررسی صنعت چاپ و نوآوری‌های بسته‌بندی و آخرین تغییر و تحولات و مباحث مرتبط با این حوزه در جهان می‌پردازند.

در بخش دوم که موضوع نحوه ثبت شرکت، قوانین مالیاتی، مالیات بر ارزش افزوده، شبکه‌سازی تجاری، روابط بانکی و شروع کسب و کار و بازار امارات در آن بررسی می‌شود، محمدرضا طلایی، رییس و گیتی مرتضوی معاون بین‌الملل مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، Omair Al Falasi، Mohammad Abdulla Mardood، Arindam Chakrabarty، CA Prince N Ravi و A. Wahab Galadari سخنرانی خواهند داشت.

آفرین احمدی و هستی موحدزاده نمایندگان شرکت های هودیس و مادرول به عنوان حامیان مالی همایش نیز از دیگر سخنرانان همایش نوآوری‌های بسته‌بندی خواهند بود.

گفتنی است Jade Grace، رییس و  Barry Killengrey، مدیراجرایی نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دوبی، همچنین Tereza Cackova، مدیراجرایی کنسول چک در دبی، محمد لاهوتی رییس و محمد مهدی طباطبایی مشاورعالی کنفدراسیون صادرات ایران، مسئولینی از نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در امارات نیز از دیگر شرکت‌کنندگان در همایش فوق  خواهند بود.

افراد حاضر در این هیئت تجاری علاوه بر اینکه در همایش نوآوری‌های بسته‌بندی شرکت می‌کنند، فرصت بازدید از نمایشگاه‌های جانبی The leisure Show،  The hotel Show، Index Dubai و Hitec را نیز خواهند داشت. شبکه‌سازی تجاری، امکان ملاقات‌های حضوری با طرفین اماراتی، بازدید از پاویون شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دوبی، بازدید از آخرین متدهای مورد استفاده در دکوراسیون داخلی کشورهای حوزه منا (MENA) از دیگر دستاوردهای اعزام هیئت تجاری به دوبی خواهد بود.

لازم به ذکر است که مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی در راستای عمل به وظایف و مسئولیت‌های خود؛ توسعه بازارهای صادراتی محصولات ( کالا و خدمات) ایران و نیز گسترش همکاری های تجاری و فناورانه ایران در امارات و با هدف زمینه سازی و تسهیل حضور مؤثرتر فعالان اقتصادی ایران و در نتیجه توسعه صادرات به این کشور و نیز دسترسی مناسبتر به سایر بازارهای منطقه، علی الخصوص خاورمیانه و شمال آفریقا ( منطقه MENA)، راه اندازی شده است.

 

 

نوشتهٔ پیشین
بخش خصوصی از واردات نهاده‌ها حذف شد
نوشتهٔ بعدی
20 درصد از محصول تولیدی‌مان صادر می‌شود

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست