اخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهم

اعزام هیات تجاری و فناوری همزمان با چهل و هفتمین دوره «نمایشگاه انرژی خاورمیانه»

مرکز تجاری ایران با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می کند

نمایشگاه انرژی خاورمیانه

مرکز تجاری ایران در امارا متحده عربی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی مسوولیت اعزام هیات بزرگ تجاری و فناوری ایران را به نمایشگاه انرژی خاورمیانه را  بر عهده گرفته‌است.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی،  نمایشگاه انرژی خاورمیانه (MEE)‌ معتبرترین و جامع ترین رویداد انرژی منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است.

چهل و هفتمین دوره نمایشگاه انرژی خاورمیانه (برق خاورمیانه سابق) از 7 تا 9 مارس (۱۶ تا ۱۸ اسفندماه سال جاری) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود و هیات بزرگ تجاری و فناوری از ایران در این نمایشگاه مشارکت خواهند داشت.

علاقمندان به شرکت در هیات تجاری و فناوری اعزامی از سوی ایران به این نمایشگاه، می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به آدرس ghazal.inif.ir از تسهیلات ۷۰ درصد این صندوق جهت تامین هزینه‌های شرکت در این رویداد بزرگ بهره‌مند شوند.

نمایشگاه انرژی خاورمیانه، با بیش از ۴۵ سال سابقه یکی از معتبرترین رویدادهای حوزه انرژی در جهان است که بعد از یک سال توقف بر اثر شیوع جهانی بیماری کرونا، اسفند ماه امسال با مشارکت ۸۰۰ غرفه از ۱۳۰ کشور جهان به صورت حضور برگزار خواهد شد.

در چهل و هفتمین دوره برگزاری این نمایشگاه، موضوع انرژی‌های نوظهور، پاک و تجدیدپذیر، راهکارهای هوشمند، توزیع و انتقال نیرو، مدیریت مصرف انرژی و ذخیره انرژی از جمله اصلی‌ترین تم‌های نمایشگاه خواهند بود.

علاقمندان برای شرکت در هیات تجاری و فناوری ایران در نمایشگاه انرژی خاورمیانه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشارکت در این نمایشگاه با شماره تلفن‌هایی ۰۲۱۸۸۱۷۵۸۰۹ و ۰۲۱۸۸۱۷۵۸۱۹ تماس حاصل کنند.

 

 

 

نوشتهٔ پیشین
مراکز تجاری می‌توانند نقش به سزایی در توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان برای صادرات داشته‌باشند
نوشتهٔ بعدی
بازدید انجمن فرانگران نوین ایران از مرکز تجاری ایران در امارات

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست