اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایراناخبار باشگاه رهبران کسب و کار

اطلاعیه مهم؛ تنها 4 روز باقیست

فرصت حضور در هیات تجاری-بازاریابی ایران به امارات قابل تمدید نیست

به استحضار تجار، صادرکنندگان، تولیدکنندگان و بازرگانان، صنایع، معادن و کشاورزی و دیگر علاقه‌مندان برای حضور هیات تجاری-بازاریابی ایران به امارات متحده عربی، می‌رساند، فرصت حضور در این رویداد و فرصت مهم تجاری حداکثر 4 روز (6 بهمن‌ماه) بوده و این زمان قابل تمدید نیست.
بر اساس این گزارش «مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی» با حمایت «سازمان توسعه تجارت‌ایران» و با هدف توسعه روابط تجاری و اقتصادی ایران و امارات در نظر دارد نسبت به اعزام هیات تجاری- بازاریابی و برگزاری همایش معرفی فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری ایران و امارات اقدام نماید.
هیات تجاری- بازاریابی مزبور متشکل از صاحبان صنایع، تجار و بازرگانان به سرپرستی معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران جناب آقای مهندس پیمان پاک از تاریخ 17 لغایت 20 بهمن ماه جهت حضور در روز ‌ملی ایران در اکسپو 2020 دبی و انجام ملاقات‌های تجاری به امارات- دبی اعزام می‌شود.
همچنین همایش «فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری ایران و امارات متحده عربی» در 19 بهمن ماه با حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت آقای دکتر فاطمی‌امین، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران جناب آقای مهندس پیمان پاک و رئیس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران جناب آقای مهندس شافعی برگزار می‌شود.
شایان ذکر است همزمان با رویداد مذکور نمایشگاه مجازی ایران و امارات نیز توسط مقام عالی وزارت صمت افتتاح می‌شود.
در کنار این رویدادها، بازدید از مرکز تجاری ایران در امارات، عضویت در باشگاه رهبران کسب‌وکار و فرصت دیدار با تجار مالزیایی نیز برای اعضای هیات تجاری-بازاریابی ایران به امارات فراهم شده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت باشگاه رهبران کسب و کار (bizleadershub.com) مراجعه کرده و یا با مشاوران ما تماس بگیرید: ۸۸۱۷۵۸۰۹-۸۸۱۷۵۸۱۹

نوشتهٔ پیشین
إرسال وفد تجاري وعقد “مؤتمر فرص التجارة والاستثمار بين إيران والإمارات”
نوشتهٔ بعدی
استفاده از کیسه پلاستیکی در امارات ممنوع شد

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست