اخبار اقتصادی اماراتاخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهمرویدادها

برای هفتمین سال متوالی در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲ دبی

روز فناوری اطلاعات ایران برگزار شد

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، این همایش روز دوشنبه ۱۸ مهر، با حضور تعدادی از فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران به همت مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی و با حمایت مادی و معنوی همراه اول، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و تشکل‌های فاوای زیرمجموعه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

در این همایش محمد امین آقامیری، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات، حسین اسلامی، رئیس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، سفیر ازبکستان در امارات متحده عربی و نمایندگان شرکت‌های خصوصی حاضر در جیتکس حضور داشتند. روز فناوری اطلاعات ایران، هر سال در نمایشگاه جیتکس با هدف معرفی توانمندی‌های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و اطلاع‌رسانی در خصوص شرکت‌های فعال ایرانی در این حوزه برگزار می‌شود.

به گفته محمدرضا طلایی، مدیرعامل مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، اطلاعات مرتبط با شرکت‌های ایرانی حاضر در همایش روز فناوری اطلاعات ایران در امارات متحده عربی و در اختیار غرفه‌داران بین‌المللی نمایشگاه جیتکس، اتاق‌های بازرگانی کشورهای مختلف که در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند، قرار گرفت.
همچنین فردا (چهارشنبه ۲۰ مهر) نشست بزرگ فعالان ICT ایران در حاشیه نمایشگاه جیتکس برگزار می‌شود. مدیرعامل مرکز تجاری ایران در این خصوص توضیح داد: «روز چهارشنبه ۲۰ مهرماه نشست فعالان ICT ایران را خواهیم داشت که این گردهمایی بزرگ‌ترین گردهمایی ایرانیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات خواهد بود که در دوبی برگزار می‌شود. ما می‌خواهیم به همگان نشان دهیم که ظرفیت‌های ما در حوزه‌های استارتاپی حوزه فناوری چقدر است و کشورهای دیگر می‌توانند از این ظرفیت‌ها استفاده کنند تا ایران هم به عنوان شریک کشورهای دیگر برای ورود به بازارهای ثالث محسوب شود.»
نمایشگاه جیتکس دبی به عنوان بزرگترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه غرب آسیا، خاورمیانه و شمال آفریقا، از ۱۸ مهرماه آغاز شده‌است و تا ۲۲ مهرماه ادامه خواهد داشت

نوشتهٔ پیشین
معرفی نمایشگاه نورت استار ۲۰۲۲
نوشتهٔ بعدی
ابوظبی میزبان مجمع جهانی اقتصاد اسلامی در سال ۲۰۲۴ شد

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست