اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایراناخبار اقتصادی جهاناخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهم

رایزنی مرکز تجاری ایران برای تسهیل استقرار شرکت‌های ایرانی در پارک Dubai Investments Park

رایزنی مرکز تجاری ایران برای تسهیل استقرار شرکت‌های ایرانی در پارک Dubai Investments Park

به گزارش روابط‌عمومی مرکز تجاری ایران در امارات؛ جمعه 13 خرداد 1401 ساعت 10 صبح به‌وقت امارات آقای محمدرضا طلائی رئیس مرکز تجاری ایران در امارات با آقای عمر المسمار مدیرعامل پارک Dubai Investments Park ملاقات و بازدیدی از پارک داشتند.

عمر المسمار مدیرعامل Dubai Investments Park بیان کرد؛ این پارک شامل بخش‌‌های صنعتی، اداری و مسکونی که با امکانات بهداشت و درمان تأسیس شده است. این پارک با امکانات مناسب امکان‌پذیرش شرکت‌های ایرانی که تمایل به انتقال خطوط تولید و یا انبار (زیر و بالای صفر و انبار خشک) خود را به امارات متحده عربی، را دارد.

عمر المسمار در ادامه افزود؛ مجموعه Dubai Investments Park از تجار و فعال اقتصادی ایران استقبال می‌کند و در جهت معرفی امکانات منطقه آماده همکاری با مرکز تجاری ایران در خصوص برگزاری وبینارها و یا رویدادهای تجاری هستیم. در ادامه جلسه مقرر شد جهت هماهنگی برای برگزاری جلسات آتی، نماینده‌ از طرف پارک معرفی شود و همچنین اعلام آمادگی کردند تا در آینده با سفر به ایران از شهرک‌های صنعتی مشابه بازدیدی داشته باشند تا با دعوت از سرمایه‌گذاران داخلی و اماراتی امکان ارتباط تجاری و پیشنهادهای سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ایران فراهم شود.

در ادامه ملاقات طلائی ضمن تشریح اهداف و خدمات مرکز تجاری ایران در امارات، عنوان کرد؛ این مرکز به دنبال افزایش تجاری ایران و امارات است و همچنین تسهیل ورود شرکت‌های ایرانی فراهم شود تا شرکت‌های ایرانی و اماراتی تولیدات مشترک رو داشته باشند و در آینده شاهده عرضه محصولات مشترک در بازارهای ثالث باشیم.

در انتها ملاقات عمر المسمار بیان کرد؛ در خصوص ایجاد ظرفیت فعالیت تجاری مشترک بین شرکت‌های ایرانی و اماراتی موافق هستیم و در این‌خصوص با مرکز تجاری ایران در امارات همکاری خواهیم کرد.

عمر المسمار اشاره کرد، هدف ما افزایش همکاری تجاری امارات به‌ویژه دبی با ایران هستیم و امیدواریم با یک برنامه‌ریزی دقیق اهداف مشترک خود را به‌پیش ببریم.

نوشتهٔ پیشین
بازدید کاردار و دبیر دوم سفارت جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی از مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی
نوشتهٔ بعدی
سه مرحله محوری مجوز ساختمان در یک پنجره

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست