اخباراخبار باشگاه رهبران کسب و کاررویدادها

جشنواره مجازی پژوهش و فناوری نیرو

توسط پژوهشگاه نیرو و بر روی پلتفرم نمایشگاه مجازی باشگاه رهبران کسب و کار ایران برگزار شد

جشنواره مجازی پژوهش و فناوری نیرو

 

جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو از تاریخ ۲۹ آذر ماه سال جاری به صورت مجازی آغاز شده‌است و تا ۴ دی‌ماه بر بستر نمایشگاه مجازی ایران، از بسترهای ارائه شده توسط باشگاه رهبران کسب و کار ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش باشگاه رهبران کسب و کار ایران، جشنواره پژوهش فناوری وزارت نیرو توسط پژوهشگاه نیرو و با حمایت  شرکت توانیر ، شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی ، شرکت مدیریت منابع آب ایران ، موسسه تحقیقات آب ، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و وزارت نیرو از ۲۹ آذر ماه آغاز به کار کرده‌است.

 

در این نمایشگاه مجازی تخصصی بیش از ۱۰۰ غرفه‌دار از میان فعالان تولید، توزیع و انتقال برق، آب و فاضلاب و پژوهش نیرو از طریق غرفه‌های مجازی شرکت کرده‌اند.

 

از ابتدای برگزاری این نمایشگاه تا روز پنج‌شنبه ۲ دی‌ماه بیش از ۲۲ هزار بازدیدکننده از جشنواری پژوهش و فناوری وزارت نیرو بازدید کرده‌اند که انتظار می‌رود تا پایان کار نمایشگاه در تاریخ شنبه ۴ دی‌ماه، این رقم به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا کند.

 

غرفه‌های نمایشگاه در قالب ۶ سالن تخصصی تقسیم شده‌اند.  سالن‌های نمایشگاه به این شرح است: سالن آب و فاظلاب، سالن مادر تخصصی و پژوهشی، سالن مدیریت منابع آب، سالن انتقال نیروی برق، سالن توزیع نیروی برق و سالن تولید نیروی برق.

 

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه تخصصی می‌توانند از آدرس https://niroortfair.nri.ac.ir/ برای بازدید از غرفه‌های این نمایشگاه استفاده کنند.

 

نوشتهٔ پیشین
تغییر ساعت فعالیت بانک‌های بزرگ در امارات‌متحده ‌عربی
نوشتهٔ بعدی
#10120

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست