اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایراناخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهم

بازدید کاردار و دبیر دوم سفارت جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی از مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی

به گزارش روابط‌ عمومی مرکز تجاری ایران در امارات؛ روز پنجشنبه ۱۲ خرداد آقای حیدری کاردار سفارت ایران در امارات متحده عربی به همراه خانم انتظاری دبیر دوم سفارت از مرکز تجاری ایران در امارات بازدید کردند.

در ابتدای جلسه طلائی رئیس مرکز تجاری ایران در امارات ضمن قدردانی از مهمانان حاضر در جلسه به بیان گزارشی از بدو اخذ مجوز و افتتاح مرکز در ۲۵ آذر ۱۴۰۰ توسط مهندس پیمان پاک بیان کردند و در ادامه به نحوه ارائه خدمات، رویدادهای برگزار شده و آتی مرکز تجاری ایران در امارات، پرداختند.

طلائی با بیان نحوه تسهیل شبکه‌سازی تجاری بین تجار ایرانی داخل و خارج از کشور خاطرنشان شد؛ در این مدت برای معرفی و افزایش ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی کشور در بازار منطقه به‌ویژه امارات متحده عربی از ابزارهای فناوری اختصاصی مرکز به‌خوبی استفاده کردیم.

طلائی در ادامه افزود؛ با توجه به اهداف، برنامه‌ریزی‌ها و خدمات ارائه شده، مهمترین گام معرفی این مرکز به عنوان پایگاه اصلی ارتباط تجار و بازرگانان ایرانی با تجار و سرمایه‌گذاران کشور امارات متحده عربی می‌باشد و اعتقاد داریم که با خدماتی که به هم‌وطنان، فعالان اقتصادی، صاحبان صنایع و کسب‌وکار در داخل ایران ارائه می‌دهیم، اطمینان خاطری برای توسعه کسب و کار در بازارهای بین‌المللی برای تجار به وجود می‌آید.

در ادامه جلسه آقای حیدری کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در امارات متحده عربی بیان کردند؛ امارات متحده عربی همیشه به‌عنوان یک شریک تجاری خوب برای ایران بوده و ابراز امیدواری کردند که در آینده سطح روابط دو جانبه افزایش یابد و فعالیت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ارتقا یابد.

حیدری عنوان کرد؛ در این مدت فعالیت‌های ارزشمند سازمان توسعه تجارت ایران قابل‌تقدیر است و راه‌اندازی مرکز تجاری ایران در امارات، یکی از نیازهای فعالان اقتصادی ایرانی در بازار امارات هست و در ادامه با برنامه‌ریزی دقیق طی ماه‌های آینده به دستاوردهای بهتری برسیم.

در پایان کاردار سفارت ایران در امارات متحده عربی عنوان کرد؛ سفارت ایران در امارات برای توسعه و ارتقای فعالیت‌های این مرکز حمایت‌های خود را دریغ نخواهد کرد تا مرکز بتواند فعالیت‌های خود را پرقدرت و با همت بیشتری انجام دهد و مقرر شد با هماهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی، شرکت‌های ایرانی که پتانسیل مناسبی برای تجارت با بازار امارات دارند، بتوانند از خدمات تجاری این مرکز بهره‌مند شوند.

نوشتهٔ پیشین
برنامه ژنوم کشاورزی ابوظبی راه اندازی شد
نوشتهٔ بعدی
رایزنی مرکز تجاری ایران برای تسهیل استقرار شرکت‌های ایرانی در پارک Dubai Investments Park

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست