اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی جهاناخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهمرویدادهایاداشت ها

با همکاری مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی و سازمان توسعه تجارت انجام می‌شود:

اعزام ۱۰ استارت‌آپ ایرانی به نمایشگاه بین المللی جیتکس دوبی

نمایشگاه بین المللی جیتکس دوبی

در راستای همکاری های سازمان توسعه تجارت با مرکز بین المللی تجارت(ITC)، ۱۰ استارت آپ ایرانی به نمایشگاه بین المللی جی تکس دوبی اعزام می شوند.

به گزارش  مرکز تجاری ایران در امارات به نقل از سازمان توسعه تجارت، همزمان با برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس در دوبی، و در راستای پروژه مشترک سازمان توسعه تجارت با مرکز بین المللی تجارت (ITC) و با همکاری مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، ۱۰ استارت‌آپ ایرانی از سوی سازمان توسعه تجارت به دوبی اعزام می شوند.

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس از سال ۱۹۸۱ میلادی هر ساله در کشور امارات متحده عربی و در شهر دوبی برگزار می‌شود و یکی از تأثیرگذارترین رویدادهای مرتبط با فناوری روز دنیا به شمار می رود. این اقدام در راستای اجرای استراتژی ملی صادرات و کمک به بین المللی شدن شرکت های دانش بنیان و صادراتی ایران، در همکاری با مرکز بین الملی تجارت خواهد بود.

همزمان با حضور استارت آپ ها در این نمایشگاه کارشناسان مرکز بین المللی تجارت با آنها در ارتباط بوده و کمک های کارشناسی لازم را در جهت ارایه توانمندی های خود ارائه و زمینه لازم را برای جذب سرمایه گذاران خارجی فراهم می کنند.

ایران از ۷ سال پیش در نمایشگاه جی تکس حضور فعال دارد و امسال نیز حضور استارت آپ های ایرانی می تواند در جهت بین المللی شدن فعالیت های دانش بنیان و زمینه سازی برای توسعه صادرات محصولات و خدمات ناشی از فعالیت های دانش بنیان مفید واقع شود.

لازم به ذکر است که این ۱۰ استارت‌آپ پس از ثبت نام و ارزیابی کیفی استارت‌آپ ها از سمت نمایندگان دو سازمان، انتخاب می شوند.

نوشتهٔ پیشین
بیش از ۴۰ هزار شغل مجازی ایجاد می‌شود
نوشتهٔ بعدی
دوبی مرکز فناوری مالی جهان می‌شود

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست