اخباراخبار اقتصادی امارات

گمرک ابوظبی برنده هشت جایزه در جوایز استیوی خاورمیانه و شمال آفریقا شد

ساختمان اداره کل گمرک ابوظبی

اداره کل گمرک ابوظبی برنده هشت جایزه در خاورمیانه و شمال آفریقا جوایز استیوی (Stevie) شده است که یکی از معتبرترین جوایز منطقه ای در زمینه به رسمیت شناختن و تجلیل از دستاوردهای بخش تجاری برای شرکت ها، موسسات و خدمات برجسته است.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به نقل از آژانس خبری امارات (وام)، گمرک ابوظبی چهار جایزه طلا را در حوزه‌های استفاده نوآورانه از فناوری در منابع انسانی توسط سازمان های دولتی، نوآوری در مدیریت خدمات مشتری، برنامه ریزی و عملکرد برای سازمان های دولتی و دستاورد در محصول نوآورانه به دست آمده توسط پروژه نوآورانه بازرسی هوشمند و جایزه قهرمان دولت برای سال 2022 به دست آورد.

اداره کل گمرک دو جایزه نقره در دسته های برتری نوآوری دولت برای 100 کارمند یا بیشتر و دستاوردهای نوآورانه منابع انسانی همچنین دو جایزه برنز در دسته‌های واکنش دولت به اقدامات بهداشتی و ایمنی و نوآوری در مدیریت منابع انسانی دولت، برنامه ریزی و عمل، دریافت کرد.

راشد لحج المنصوری مدیر کل اداره کل گمرک ابوظبی، گفت که این اداره کل به دنبال شرکت در جوایز بین‌المللی و منطقه ای برای بازتاب و دستیابی به چشم انداز و جهت گیری های رهبری خوب در ارتقای جایگاه معتبری است که توسط این اداره کل در عرصه بین‌المللی به دست آمده‌است تا به الگویی برای توسعه، پیشرفت و شکوفایی تبدیل شده است. کسب 8 جایزه در رده های جوایز استیوی خاورمیانه و شمال آفریقا یک دستاورد جدید علاوه بر سابقه ابوظبی در موفقیت ها و جوایز بین المللی است.

 

نوشتهٔ پیشین
برگزیدگان اکسپو ۲۰۲۰ کدام کشورها بودند؟
نوشتهٔ بعدی
۷ منطقه آزاد جدید در کشور ایجاد می‌شود

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست