اخباراخبار اقتصادی امارات

با همکاری CoinGeek

کنوانسیون جهانی بلاکچین به دبی می‌آید

تیم کنفرانس های جهانی CoinGeek، از جدیدترین رویداد خود با عنوان BSV GLOBAL BLOCKCHAIN CONVENTION در دبی رونمایی می کند.
اولین رویداد در ماه می 2022 در دبی برگزار می شود و تمرکز آن مثل همیشه، روی بلاکچین BSV، بزرگترین بلاکچین عمومی جهان است.
کنوانسیون جهانی بلاکچین (#GBC2022) متفکران و رهبران صنعت، را به منظور معرفی محصول و دانش برای یک کنوانسیون پنج روزه شامل سه روز کنفرانس و نمایشگاه را گرد هم می آورد .
در این رویداد سخنرانی‌ها و بحث‌ها در کنار رویداد افتتاحیه، سالن نمایشگاه، رویدادهای شبکه‌ای و روزهای مسابقه برگزار می‌شود. همه این اقدامات با هدف بهره‌گیری از انرژی و ایده‌های جامعه رو به رشد BSV و فرصتی برای گفت و گو با اعضای پیشرو که باعث رشد فناوری بلاکچین BSV است برگزار می‌شود.
به همین منظور رهبران کلیدی صنعت برای به اشتراک گذاشتن نحوه استفاده از BSV، چشم‌اندازهای آینده خود برای بلاکچین و محصولات، خدمات و سرمایه‌گذاری‌های جدیدی که چشم‌انداز آینده را شکل می‌دهند، شرکت خواهند کرد.
کالوین آیر، سرمایه‌گذار، توسعه‌دهنده املاک و مستغلات و بنیان‌گذار گروه Ayre و CoinGeek، اظهار داشت: «از آنجایی که BSV از آخرین کنفرانس به‌طور قابل توجهی گسترش یافته است – که اکثراً روزانه بیش از 2 میلیون تراکنش را انجام می‌دهند – احساس کردیم که کنوانسیون نیاز به ارائه یک اختیارات گسترده‌تر به نمایندگان خود دارد. همانطور که شرکت‌های بزرگ‌تر و حتی دولت‌ها به قدرت بلاکچین BSV علاقه‌مند می‌شوند، کنوانسیون نیز باید به طور مستقیم‌تر آنچه را که در ماه مه در دبی ارائه می‌شود منعکس کند.»
بلاکچین BSV Enterprise می تواند تقریباً مقادیر بی حد و حصری از داده ها را مدیریت کند که همگی به صورت تغییرناپذیر و با هزینه بسیار کم ذخیره می شوند. لذا زمان آن فرا رسیده است که شرکت های بزرگ متوجه شوند که BSV چه کاری می تواند برای آنها انجام دهد.
همانطور که CoinCarbonCap و حسابرسان کانادایی MNP در گزارش اخیر خود در مورد این موضوع تأیید کردند کهBSV سبزترین بلاکچین روی کره زمین است.
برگزار کننده کنفرانس در انتها تاکید کرده، مثل همیشه، این رویداد برای کسانی که نمی توانند شخصاً شرکت کنند، به صورت زنده پخش می شود، اما امیدواریم که بسیاری از شما را از 24 تا 26 می 2022 در گرند حیات دبی ببینیم. برای جزئیات بیشتر، به سایت کنوانسیون جهانی بلاکچین مراجعه کنید.
منبع: مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی

نوشتهٔ پیشین
اکسپو دبی تبدیل به شهر منطقه 20 می‌شود
نوشتهٔ بعدی
۶ مرکز تجاری در کشورهای مختلف ایجاد شد

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست