اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایرانرویدادها

برای نخستین بار

کنفرانس جهانی صادرات و نوآوری سرمایه گذاری در امارات برگزار می‌شود

کنفرانس جهانی صادرات و نوآوری سرمایه گذاری در امارات

شرکت اعتبار صادرات فدرال امارات متحده عربی، موسوم به بیمه اعتبار اتحاد (‌ECI)، برای نخستین بار میزبان نشست دوسالانه اتحادیه برن کمیته کلوپ پراگ در دبی است.  این نهاد یک سازمان بین المللی از بیمه گذاران پیشرو اعتبار صادراتی و ریسک سیاسی، است.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به نقل از آژانس خبری امارات (وام)، این رویداد جهانی نمایندگانی از کشورهای عضو کمیته کلوپ پراگ را گرد هم می‌آورد تا در مورد استراتژی های نوآوری و رشد صادرات محور و همچنین نقش محوری آژانس های اعتبار صادراتی در تسهیل و ارتقای تجارت بحث کنند.

این نشست بستری را برای اعضای اتحادیه برن فراهم می‌کند تا روابط میان خود را تقویت کنند و گفتگو را در مورد موضوعات مهمی که بر تجارت و سرمایه گذاری تأثیر می گذارند، به ویژه اختلالات زنجیره تأمین جهانی در پی جهانگیری کرونا، هدایت کنند.

دکتر ثانی بن احمد الزیودی، وزیر تجارت خارجی و معاون رئیس هیئت مدیره شرکت اعتبار صادرات فدرال امارات متحده عربی، در این خصوص گفت: «در دنیای پیچیده به هم پیوسته، کسب و کارها همچنان با موانع و اختلالاتی روبرو هستند که همکاری بهتر بین کشورها و آژانس های اعتبار صادراتی آنها را ضروری می کند.»

وی افزود: «نشست کمیته باشگاه پراگ اتحادیه برن در تعیین دستور کار آینده برای تضمین رشد نوآوری صادراتی بسیار مهم است. بنابراین امارات متحده عربی از میزبانی این رویداد بزرگ که راه را برای عصر جدیدی از تجارت بین‌المللی و شکوفایی اقتصادی هموار می‌کند، خوشحال است.»

میشل ران، رئیس اتحادیه برن، معتقد است: :ارتباط نزدیک بین آژانس‌های اعتبار صادراتی در چرخه اقتصادی کنونی که به طور جدی تحت تاثیر یک رویداد پیش بینی نشده در تاریخ جهان قرار گرفته است، کاملاً حیاتی شده است.»

وی تاکید کرد: «همکاری با یکدیگر برای هدایت این موارد کلیدی است. چالش‌های بی‌سابقه در تجارت جهانی. ما خوشحالیم که با یکی از جوان‌ترین اعضای خود، شرکت اعتبار صادرات فدرال امارات متحده عربی برای میزبانی نشست دوسالانه کمیته کلوپ پراگ در امارات متحده عربی که گام مهمی در توانمندسازی جامعه بیمه اعتبار تجاری در سراسر جهان خواهد بود، همکاری می‌کنیم.»

نوشتهٔ پیشین
بیست و هفتمین دوره نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی گلفود افتتاح شد
نوشتهٔ بعدی
مبارزه با تهدید جرایم سازمان یافته، کلاهبرداری، پولشویی و فساد ضروری است

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست