اخباراخبار اقتصادی امارات

مدیر عامل مرکز اکسپو شارجه با اعلام تاسیس دو نمایشگاه دائمی جدید جواهرات:

پنجاهمین دوره نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه پاییز امسال برگزار می‌شود

پنجاهمین دوره نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه پاییز امسال برگزار می‌شود

مدیر عامل مرکز اکسپو شارجه، گفت که نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه که هر دو سال یک بار توسط این مرکز برگزار می شود، در طول ۴۹ دوره برگزاری به موفقیت های بزرگی دست یافته‌است.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به نقل از آژانس خبری امارات (وام)، سیف محمد المدفا، مدیر عامل مرکز اکسپو شارجه گفت که در حال حاضر در نظر دارند نمایشگاه‌های جواهرات در مقیاس کوچک در نمایشگاه‌های اکسپو الذید و اکسپو خور فکان برگزار کنند و تعداد نمایشگاه‌های جواهراتی را که سالانه در امارات شارجه میزبانی می‌شوند به پنج برساند.

المدفا تصریح کرد که امیدوار است با شروع پنجاهمین دوره نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه که در اکتبر آینده آغاز می شود، این رویداد به برترین نمایشگاه جواهرات در منطقه خاورمیانه و آفریقا تبدیل شود، به خصوص که قرار است شاهد اضافه شدن شرکت‌کنندگان تازه و شگفتی‌های نو از جمله یک نمایش مد ویژه برای نمایش جدیدترین مجموعه جواهرات، در این دوره نمایشگاه خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: «موفقیت های نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه محصول رهنمودها و حمایت بی حد و حصر دکتر شیخ سلطان بن محمد القاسمی، عضو شورای عالی و حاکم شارجه و فداکاری تیم های برگزارکننده است.»

المدفا گفت: «در دوره های گذشته، ما توانستیم بازارهای برتر در زمینه جواهرات و سنگ های قیمتی و سلایق و نیازهای متفاوت مخاطبان را شناسایی کنیم. علیرغم چالش هایی که منطقه در حال حاضر شاهد آن است، ما توانستیم آخرین دوره نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه را در همه سطوح موفق کنیم.»

او توضیح داد که نمایشگاه جواهرات امارات که توسط این مرکز در طول جهانگیری بیماری کرونا و تحت دستورات حاکم شارجه برای ادامه میزبانی رویدادهای مهم برگزار شد، فراتر از انتظارات غرفه‌داران بود و آنها را برای میزبانی دومین دوره تشویق کرد.

حال با فرا رسیدن نوبت سومین دوره میزبانی در حال حاضر آماده سازی و انتظار می رود که دارای مشارکت گسترده تر و محتوای متنوع تر باشد

نوشتهٔ پیشین
از تجارت محصولات دانش‌بنیان حمایت می‌کنیم
نوشتهٔ بعدی
تجارت خارجی غیرنفتی کشور ۱۰۰ میلیارد دلاری شد

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست