اخباراخبار اقتصادی امارات

با ابتکار مشاوره عمومی دیجیتال

وزارت دارایی امارات با کسب و کارها برای بهبود قانون مالیات بر کسب و کار مشورت می‌کند

وزارت دارایی امارات با کسب و کارها برای بهبود قانون مالیات بر کسب و کار مشورت می‌کند

وزارت دارایی امارات متحده عربی ابتکار مشاوره عمومی دیجیتال را در وب سایت خود و پورتال دولت امارات متحده عربی، پیش از انتشار رسمی قانون مربوط به مالیات بر کسب و کار، راه اندازی کرده است.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به نقل از آژانس خبری امارات (وام)، هدف این ابتکار مشاوره با جامعه تجاری و ذی‌نفعان مربوطه برای کسب نظرات و نظرات آنها در مورد مالیات بر کسب و کار، اصلاح و اجرای مقررات پیشنهادی مالیات شرکتی امارات متحده عربی است.

ابتکار مشاوره عمومی دیجیتال نشان دهنده اعتقاد راسخ وزارت دارایی به اهمیت مشاوره با جامعه تجاری است و بخشی از تعهد آن برای کمک به امارات متحده عربی برای دستیابی به اهداف استراتژیک خود است و از این طریق موقعیت این کشور را به عنوان قطب پیشرو برای تجارت و سرمایه گذاری تثبیت می کند.

یونس حاجی الخوری، معاون وزیر دارایی، خاطرنشان کرد که این ابتکار به وزارت دارایی در پالایش بیشتر و اجرای مقررات پیشنهادی مالیات شرکتی امارات متحده عربی، از طریق تقویت وسایل ارتباطی با جامعه تجاری و ذینفعان، کمک خواهد کرد، زیرا آنها نقش کلیدی  در ترسیم سیاست‌های مالی دولت ایفا می‌کنند.

وزارت دارایی تا 19 می با استفاده از فرم آنلاین مشاوره عمومی تسلیم مالیات شرکتی که در وب سایت این وزارتخانه و پورتال دولت امارات متحده عربی قابل مشاهده است، از نظرات استقبال می کند.

از زمان اعلام در ژانویه 2022، وزارت دارایی به کار بر روی طراحی و اجرای رژیم مالیات شرکتی امارات متحده عربی برای اطمینان از اینکه بهترین شیوه ها را در سطح جهانی لحاظ می کند و بار انطباق را برای مشاغل اماراتی به حداقل می رساند.

نوشتهٔ پیشین
اعزام هیئت تجاری به امارات متحده عربی
نوشتهٔ بعدی
ابلاغ مصوبه کاهش عوارض یک یا ۲ پله‌ای صادراتی کالاها به گمرکات

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست