اخباررویدادها

نمایشگاه مجازی ایران و امارات آغاز بکار کرد

نمایشگاه مجازی ایران و امارات

در ادامه رویدادهای پیش‌بینی شده در اعزام هیات تجاری ایران به امارات و همزمان با «همایش معرفی فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری ایران و امارات متحده عربی» روز سه‌شنبه 19 بهمن‌ماه، «نمایشگاه مجازی ایران و امارات» نیز افتتاح شد.

این رویداد تجاری که از 19 تا 30 بهمن‌ماه ادامه دارد، توسط سیدرضا امین فاطمی وزیر صنعت، معدن و تجارت و با حضور علیرضا پیمان پاک معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران، محمد لاهوتی رییس کنفدراسیون صادرات ایران، محمدرضا طلایی رییس مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، سفیر کشور اندونزی، سفیر کشور قزاقستان، جمعی از مدیران و فعالان تجاری از کشورهای ایران و امارات متحده عربی و روسا و نمایندگانی از شرکت‌ها و مراکز اقتصادی سوییس، انگلیس، هند، مالزی، کراوسی، عراق (مستقر در دبی) افتتاح شد.

«نمایشگاه مجازی ایران و امارات» بر بستر «نمایشگاه مجازی ایران» به عنوان یک خدمت و پلتفورم اختصاصی از سوی باشگاه رهبران کسب‌وکار و مطابق با استاندارهای روز دنیای دیجیتال و با حمایت «سازمان توسعه تجارت‌ایران» و همکاری «مرکز تجاری ایران در امارات» و با حضور 120 مشارکت‌کننده از ایران و امارات آغاز بکار کرده است.

این نمایشگاه در آدرس https://iruae.iranvirtualexpo.com و در 6 سالن مجزا شامل سالن صنعت، سالن معدن، سالن تجارت، سالن دانش بنیان، سالن خدمات، سالن کشاورزی و صنایع غذایی در حال برگزاری است.

اولین دوره نمایشگاه مجازی ایران و امارات 2022 به ارتقای تجارت محصولات و خدمات تولید و ارائه شده توسط شرکت‌های ایرانی و اماراتی اختصاص دارد. این نمایشگاه 12 روزه تلاشی برای ایجاد فرصت‌هایی برای مشاغل مستقر در 2 کشور برای ترویج و تقویت حضور خود در بازار MENA است.

وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از حامیان نخستین دوره نمایشگاه مجازی ایران و امارات متحده عربی هستند.

 

منبع: مرکز تجاری ایران در امارات

نوشتهٔ پیشین
واگذاری مرکز تجاری ایران در امارات به بخش خصوصی حایز اهمیت است
نوشتهٔ بعدی
امارات؛شریک تجاری همیشگی ایران/حرکت به سمت تجارت ۴۰ میلیارد دلاری

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست