اخباراخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهمیاداشت ها

نمایشگاه “عرب پلاست 2021” با حضور شرکت‌هایی از ۳۰ کشور جهان افتتاح شد

پانزدهمین دوره نمایشگاه عرب پلاست 2021، بزرگترین نمایشگاه حوزه پلاستیک در خاورمیانه و شمال آفریقا، با حضور بزرگان حوزه پتروشیمی و پلاستیک از منطقه خلیج فارس، کشورهای عربی و اروپائی آغاز شد.

 

به گزارش …، هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی آخرین نوآوری ها در این حوزه، آینده پیش روی این صنعت در 10 سال آینده و عرضه آخرین محصولات شرکت‌ها عنوان شده‌است.

 

شاهد حضور بیش از 200 شرکت بین‌المللی فعال در حوزه صنایع پلاستیک، لاستیک، بسته‌بندی و پتروشیمی از 30 کشور از جمله سوئد، آلمان، ایتالیا، اتریش، ترکیه و عربستان سعودی در این رویداد چهار روزه خواهیم بود و  پیش بینی می شود که بیش از 7000 بازدیدکننده از سراسر جهان از این رویداد بزرگ دیدن نمایند. نکته قابل توجه این است که امسال این نمایشگاه شاهد افزایش تعداد شرکت‌های اماراتی مشارکت کننده، بیش از 40 شرکت، هستیم.

 

برگزارکنندگان نمایشگاه عرب پلاست بر این باور اند که صنایع پلاستیک و پتروشیمی در سال‌های آینده شاهد رشد چشمگیری خواهد بود و انتظار می رود که به یکی از حوزه‌های کلیدی در توسعه اقتصاد کشورها تبدیل گردد.  این نمایشگاه را فرصتی بی‌نظیر برای فعالان این حوزه خواند تا در خصوص اقدامات لازم برای دستیابی به این هدف گفت و گو کنند.

نوشتهٔ پیشین
درآمد بنادر ابوظبی در مدت 9 ماه به 2.79 میلیارد درهم رسیده است
نوشتهٔ بعدی
نمایشگاه هوایی دبی 2021

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست