اخباراخبار اقتصادی امارات

با ۲۲ هزار بازدید کننده و امضای بیش از ۵ میلیارد درهم قرارداد و تفاهم‌نامه در حوزه دارویی

نمایشگاه داروسازی و فناوری‌های مرتبط ۲۰۲۲ دبی با موفقیت به پایان رسید

نمایشگاه داروسازی و فناوریهای

بیست و هفتمین دوره کنفرانس و نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری‌های مرتبط دبی (DUPHAT 2022) معاملات تجاری استثنایی مستقیم و غیرمستقیم به ارزش ۵ میلیارد ۱۰۰ میلیون درهم ایجاد کرد.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به نقل از آژانس خبری امارات (وام)، حجم بالای معاملات نشان دهنده موفقیت رویداد در ارائه بستری برای نمایش آخرین نوآوری ها در صنعت داروسازی و ایجاد مشارکت هایی است که به نفع کل بخش است.

DUPHAT 2022  سه‌شنبه تا پنج‌شنبه هفته گذشته (۳-۵ اسفند، ۲۲-۲۴ فوریه) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شد.

این نمایشگاه و کنفرانس که بزرگ‌ترین نمایشگاه فناوری‌های دارویی در منطقه محسوب می‌شود، با حضور تعدادی از پزشکان، داروسازان و همچنین سخنرانان منطقه ای و بین المللی برگزار شد.

در این رویداد همچنین شرکت‌های دارویی برجسته از سراسر جهان که آخرین پیشرفت‌های فناوری در این بخش را به نمایش گذاشتند.

حجم معاملات ثبت شده در DUPHAT نشان دهنده نقش کلیدی دبی در افزایش رشد و تسریع بهبود اقتصاد جهانی و همچنین فراهم کردن فرصت‌هایی برای متخصصان از بخش های مختلف برای تبادل دانش و تخصص در یک محیط امن است.

۳۳۰ کارگاه و سخنرانی در ۳ روز

عبدالسلام المدنی، رئیس اجرایی کنفرانس و نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری‌های مرتبط دبی و رئیس هلدینگ INDEX، گفت: «معاملات ثبت شده در نسخه بیست و هفتم DUPHAT نشان دهنده نقش امارات متحده عربی در پیشروی بهبود اقتصادی و توانایی آن در ارائه فرصت هایی برای رشد در بخش های مختلف است. امسال، ما به شرکت‌کنندگان این فرصت را داده‌ایم تا با مشتریان، تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان جدید در صنعت ملاقات کنند تا شراکت‌ها و شبکه‌های تجاری قوی بلندمدت ایجاد کنند.»

دکتر المدنی افزود که بسیاری از غرفه داران از قبل برای حضور در دوره بعدی این رویداد رزرو کرده اند.

این رویداد که در زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع برگزار شد، بیش از ۲۲ هزار بازدید کننده و شرکت کننده از ۸۲ کشور را به خود جذب کرد. در این رویداد ۱۴۰ سخنران حضور داشتند که بینش خود را در ۱۱۲ جلسه علمی به اشتراک گذاشتند که بر موضوعات کلیدی و تحولات صنعت دارو متمرکز بود.

علاوه بر این، این رویداد شاهد ۳۳۰ سخنرانی و کارگاه های مختلف بود که برای بحث در مورد آخرین تحقیقات علمی در بخش داروسازی برگزار شد.

پنج‌شنبه هفته گذشته در روز اختتامیه، کمیته سازماندهی DUPHAT از شرکت هایی با بهترین نمایشگاه و همچنین شرکت کنندگان با ارائه بهترین خدمات، بهترین نمایشگاه نماینده یک کشور، بهترین سخنران و بهترین محقق تقدیر کرد. برگزیدگان مسابقه علمی پوستر نیز در کنار دانش آموزان برگزیده در مسابقات دانش آموزی معرفی شدند. از شرکای حامی رویداد نیز به دلیل تلاش هایشان که منجر به موفقیت این رویداد شد، تجلیل شد.

نوشتهٔ پیشین
کاهش محدودیت‌های کرونایی در امارات
نوشتهٔ بعدی
حجم اقتصاد امارات تا سال ۲۰۳۰ دو برابر می‌شود

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست