اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار مهم

از یکم تا سوم فروردین ۱۴۰۱ در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود:

نمایشگاه جایسک، بزرگ‌ترین نمایشگاه امنیت اطلاعات منطقه

نمایشگاه جیسک، بزرگ‌ترین نمایشگاه امنیت اطلاعات منطقه

نمایشگاه امنیت اطلاعات خلیج [فارس]، جایسک ۲۰۲۲ از یکم تا سوم فروردین ماه ۱۴۰۱ در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به نقل از گلف بیزنس، در طول برگزار در بخش ویژه پاداش برای یافتن باگ این نمایشگاه (Gisec Bug Bounty) ۱۰۰ هکر اخلاقی برای یافتن و حل آسیب‌پذیری‌های امنیتی در خودروهای برقی، گوشی‌های هوشمند و پهپادها تلاش می‌کنند.

نمایشگاه و کنفرانس جایسک امسال به عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه امنیت سایبری منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، بار دیگر آماده است با حضور کشورهای و شرکت‌های مختلف در جستجوی راه حل چالش‌های امنیت سایبری شراکت بخش خصوص و عمومی را تقویت کند.

این رویداد با مشارکت نهادهای سایبری امارات متحده عربی از جمله شورای امنیت سایبری امارات متحده عربی، مرکز امنیت الکترونیکی دبی، اداره کل تنظیم مقررات ارتباطات و دولت دیجیتال و پلیس دبی برگزار می‌شود.

این رویداد یک فرصت ملاقات برای زیست‌بوم امنیت سایبری است که در طول سه روز برگزاری استعدادها و برندهای صنعت را در جلسات کنفرانس، سخنرانی‌های کلیدی، سمینارها، جلسات تعاملی و جلسات توجیهی حامیان گرد هم می‌آورد.

در این نمایشگاه که از یکم تا سوم فروردین (۲۱ تا ۲۳ مارس) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود، بیش از ۲۷۰ نشان تجاری غرفه دارد و بیش از ۱۰ هزار فعال حوزه‌های امنیت اطلاعات، فناوری، رهبران کسب و کار و تحول‌آفرینان از ۷۰ کشور حضور خواهند داشت.

نوشتهٔ پیشین
توسعه تجارت خارجی با کشورهای همسایه، نیازسنجی در بازار کشور هدف است
نوشتهٔ بعدی
۷۷ درصد از کل سرمایه‌گذاری شورای همکاری خلیج فارس در آمریکای لاتین توسط امارات انجام شده‌است

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

فهرست