اخباراخبار اقتصادی ایراناخبار مهم

معاونت علمی ریاست جمهوری به جمع حامیان اعزام هیات تجاری-بازاریابی و «همایش تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی» پیوست

با دعوت از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی انجام شد
حمایت معاونت علمی از هیات تجاری و همایش تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی
بر اساس این گزارش «سازمان توسعه تجارت ایران» با اجرای «مرکز ایران در امارات متحده عربی»، اقدام به اعزام یک هیات تجاری-بازاریابی به امارات متحده عربی و برگزاری «همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی» می‌کند.
این همایش در تاریخ 19 بهمن‌ماه (8 فوریه) با حضور جناب آقای دکتر فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت، جناب آقای مهندس پیمان پاک رییس محترم سازمان توسعه تجارت، جناب آقای مهندس شافعی رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در شهر دبی امارات متحده عربی برگزار می‌شود.
همچنین اعضای هیات تجاری ایران در امارات متحده عربی متشکل از تجار، صادرکنندگان، تولیدکنندگان و بازرگانان، صنایع، معادن و کشاورزی در همایش «فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی» با طرف‌های تجاری خارجی ملاقات می‌کنند.
در همین راستا ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز به جمع حامیان این رویداد پیوست و با انتشار یک فراخوان از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق برای حضور همزمان در مجموعه فرصت‌ها و رویدادهای پیش‌بینی شده در جریان اعزام هیات تجاری-بازاریابی ایران به امارات متحده عربی دعوت به عمل آورد.
بر اساس این گزارش هیات تجاری-بازاریابی اعزامی ایران به امارات متحده عربی از تاریخ 17 لغایت 20 بهمن‌ماه علاوه بر حضور در این همایش، از رویداد جهانی، فرهنگی و فناورانه «اکسپو 2020 دبی» در تاریخ 18 بهمن‌ماه نیز بازدید خواهند کرد.
حضور در «نمایشگاه مجازی ایران-امارات متحده عربی» فرصت دیگری است که مشارکت‌کنندگان در هیات تجاری ایران و امارات متحده عربی، از طریق آن اقدام به معرفی ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی خود می‌نمایند.
شرکت‌کنندگان در این هیات و رویداد تجاری میان ایران و امارات متحده عربی، همچنین از فرصت ویژه حضور در باشگاه رهبران کسب‌وکار (زیرنظر مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی) به آدرس www.bizleadershub.com، برخوردار می‌شوند.
آشنایی با امکانات و بازدید از «مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی»، از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای هیات اعزامی ایران به امارات متحده عربی است.
بر این اساس شرکت‌های خلاق، دانش‌بنیان، تجار، صادرکنندگان، تولیدکنندگان و بازرگانان، صنایع، معادن و کشاورزی و دیگر علاقه‌مندان برای حضور همزمان در این رویداد‌ها و فرصت‌های تجاری میان ایران و امارات متحده عربی، حداکثر تا 6 بهمن‌ماه امکان ثبت‌نام دارند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت باشگاه رهبران کسب و کار (bizleadershub.com) مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۸۸۱۷۵۸۰۹-۸۸۱۷۵۸۱۹ تماس بگیرید.

منبع: مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی

نوشتهٔ پیشین
فرودگاه دبی طی 11 ماه اول 2021 میزبان 24‌ میلیون مسافر بوده است
نوشتهٔ بعدی
«امارات» کشور نخست خاورمیانه در شاخص سهولت کسب‌وکار شد

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست