اخباراخبار اقتصادی ایراناخبار مرکز تجاری دبی

مشاوران مرکز تجاری ایران در امارات چگونه می‌توانند به آغاز کسب و کار شما در امارات کمک کنند؟

اقتصاد متنوع امارات و ارتباط گسترده آن با سایر کشورهای جهان، فرصت بی نظیری برای توسعه کسب و کار شما فراهم می‌سازد.  با وجود اینکه راه اندازی کسب و کار در دبی برای سرمایه‌گذاران خارجی، انتخابی سودمند به حساب می آید اما این نکته را نباید فراموش کرد که انجام این کار نیازمند داشتن درک درستی از روند قانونی ثبت شرکت و هزینه‌های راه‌اندازی کسب و کار در بخش های مختلف است.

هر چند مطالعه اولیه و ارائه اطلاعاتی درباره وضعیت بازار، مشتریان، رقبا و … شما را تا حدی با بازار این کشور آشنا می‌سازد، اما قطعا برای برداشتن گام‌های بعدی و کسب اطلاعات بیشتر باید با مشاوران و متخصصان محلی ارتباط داشته باشید.

از آنجایی که استراتژی های تجاری در دبی از لحاظ صلاحیت‌های اقتصادی متعدد می‌باشند، رو به رو شدن با فرآیندهای قانونی مرتبط با ثبت شرکت، اخذ اقامت، سرمایه‌گذاری و … برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کار جدید می تواند چالش برانگیز باشد. به عبارت دیگر آغاز کسب و کار در دبی به تنهایی کار دشوار خواهد بود.

مشاوران فعال در زمینه ثبت شرکت در دبی می توانند شما را در این راه یاری نمایند زیرا با تمامی چالش‌ها ، قوانین و مقررات آشنا هستند. انتخاب بهترین مشاوران فعال در حوزه ثبت شرکت در امارات می تواند به شما در خصوص راه اندازی آسان کسب و کارتان در این کشور کمک بسزایی نماید.

مواردی که باید پیش از آغاز کسب و کار خود بدانید:

  • کسب اطلاعات در خصوص نوع ویزای موردقبول برای ثبت شرکت در مناطق آفشور (offshore)
  • داشتن اطلاعات کافی در خصوص  قوانین و قوانین ثبت مجوز تجاری
  • داشتن اطلاعات لازم در مورد قوانین و مقررات ثبت تریدمارک

علاوه بر اطلاعات در خصوص فرایندهای اصلی و فنی ثبت شرکت، یک مشاور خوب می تواند با ارائه برنامه‌های مناسب با ایده کسب و کارتان، شما را در رویارویی با استراتژی‌های تجاری یاری سازد. مواردی که در بالا به آن اشاره شد تنها با کمک مشاوران حرفه ای در زمینه راه اندازی کسب و کار در امارات برای شما قابل دستیابی است.مزایای بهره‌مندی از خدمات مشاوران فعال در حوزه ثبت شرکت در دبی، امارات

1- شناخت مناطق اقتصادی تجاری امارات از چندین منطقه اقتصادی – تجاری تشکل شده است که هر کدام از آنها از  قوانین و مقررات خاص خود پیروی می کنند که رعایت نکردن این قوانین، ممکن است مجازات‌های سنگینی نیز به همراه داشته باشد. به همین دلیل وجود یک مشاور آشنا با قوانین، امکان بوجود آمدن این خطرات را کاهش خواهد داد.

2- انجام فرآیندهای مرتبط با دایره اقتصادی دبی(DED) مشاور حوزه ثبت شرکت با نهادهای نظارتی آشنایی دارد. دایره اقتصادی دبی تمامی مجوزهای ضروری راه اندازی کسب و کار را صادر می نماید. سپردن انجام فرآیندهای مرتبط به یک متخصص، بهترین گزینه برای انجام آسان تر و رسیدن سریعتر به نتیجه دلخواه می باشد.

3- آشنا با مراحل قانونی مرتبط با دریافت مجوز آغاز کسب و کار در امارات نیازمند انجام الزامات بسیاری از جمله ثبت شرکت و دریافت مجوز و … می باشد. مشاوران آشنا به الزامات قانونی به شما این اطمینان را خواهند داد که تمام مراحل قانونی بدون کوچکترین خطایی انجام خواهد شد.

4- داشتن دانش تخصصی مشاوری که درک گسترده‌ای از صنایع مختلف داشته باشد می تواند با ارائه اطلاعات مناسب در خصوص آخرین روندها ، شما را برای حضور موفق در بازار هدف یاری نموده و  عملکرد شما را نسبت به رقبا بهبود بخشد.

5- اطمینان از انجام درست فرآیند ثبت شرکت 
یکی از مهمترین مزایای بهره‌مندی از کارشناسان با تجربه این است که صاحبان کسب و کار را از فرآیند پیچیده راه اندازی کسب و کار دور نگه داشته و به آنها این اجازه را می دهند تا تجارت خود را سریع و آسان راه اندازی نمایند.

6- انجام مطالعه بازار یک مشاور با تجربه با رقبای احتمالی شما آشنا بوده و اطلاعات کافی در خصوص وضعیت فعلی بازار هدف را در اختیار دارد. کارشناسان ما در مرکز تجاری ایران با ارائه مشاوره‌های درست در مورد نحوه چگونگی ثبت شرکت، افتتاح حساب، اخذ اقامت، ثبت تریدمارک، مدیریت کارآمد کسب و کارتان و … از آغاز با شما خواهند بود.

نوشتهٔ پیشین
چهار برنامه حمایتی جدید برای اماراتی ها با 210 هزار میلیارد تومان بودجه جدید/ بیمه بیکاری هر اماراتی 37میلیون 500 هزار تومان!
نوشتهٔ بعدی
همکاری های دو جانبه با مرکز تجارت جهانی دبی در بخش های مختلف گسترش می یابد

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست