اخباراخبار اقتصادی امارات

با اضافه شدن ۴۰ عنوان جدید تجاری و ۲۵ عنوان جدید صنعتی

مرکز تجاری ابوظبی 80 فعالیت اقتصادی جدید را در سال 2021 اضافه کرد

اینفوگرافی فعالیت‌های اضافه شده به مرکز تجاری ابوظبی در سال ۲۰۲۱

مرکز تجاری ابوظبی ، بخشی از وزارت توسعه اقتصادی ، اعلام کرد که 80 فعالیت اقتصادی جدید در طول سال 2021 به مجموعه خود اضافه می‌کند که کل فعالیت های اقتصادی این مرکز را به 4062 می‌رساند.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به نقل از آژانس خبری امارات (وام)، فعالیت های جدید افزوده شده بسیاری از بخش های تجاری حیاتی را شامل می شود، که از جمله آنها می‌توان به 40 فعالیت تجاری جدید، 25 فعالیت حرفه ای، شش فعالیت صنعتی، پنج فعالیت کشاورزی، دو فعالیت صنایع دستی و دو فعالیت در بخش گردشگری اشاره کرد.

محمد منیف المنصوری، مدیر اجرایی مرکز تجاری ابوظبی (ADBC)، گفت: «فعالیت های اقتصادی جدید اضافه شده نشان دهنده سرزندگی بخش تجاری در ابوظبی است که شاهد گسترش فعالیت های تخصصی است. همچنین نشان دهنده تلاش های مرکز تجاری ابوظبی برای اطمینان از سهولت انجام تجارت است که ما به طور منظم در مورد آن مطالعات جدیدی انجام می‌دهیم.»

وی افزود: «افزودن فعالیت‌های جدید به کارآفرینان این امکان را می‌دهد تا مجوزهای لازم را برای تجارت و راه‌اندازی پروژه‌های خود دریافت کنند که به فعالیت تجاری و توسعه اقتصادی در ابوظبی کمک می‌کند.»

فعالیت‌های تجاری جدید اضافه شده در سال 2021 شامل پخش تلویزیونی و رادیویی از طریق کانال‌های رمزگذاری‌شده و باز، مدیریت رویدادهای ورزشی الکترونیکی، آژانس وام‌دهی و استقراض اوراق بهادار، نگهداری امن وثیقه‌ها و رهن و بیمه‌ها، تسویه عمومی اوراق بهادار، خرید و فروش اوراق بهادار برای حساب‌های شخصی است. بازاریابی محصولات بیمه، خدمات گواهی سپرده، تجارت دسترسی از راه دور اوراق بهادار، رهن خودرو، و توسعه و مدیریت نوآوری اجتماعی از دیگر فعالیت‌های اضافه شده در بخش تجاری است.

فعالیت های صنعتی جدید اضافه شده شامل ساخت حسگرها و سیستم های ارتباطی نظامی، ماشین آلات و تجهیزات برای کارخانه های نظامی، ابزار و تجهیزات نظامی، هواپیماهای نظامی، سیستم های خودمختار نظامی، و ساخت سلاح های نظامی متوسط است.

در بخش کشاورزی، فعالیت های جدید اضافه شده شامل آموزش زنبورداری، پرورش خزندگان و دوزیستان، پرورش پرندگان (غیر اهلی)، پرورش آبزیان و پرورش پستانداران (غیر اهلی) می باشد.

فعالیت های حرفه ای جدید شامل مشاوره گمرکی، آموزش هوانوردی نظامی، مدیریت داده ها و خدمات امنیت سایبری، خدمات تخصصی تضمین کیفیت بازی، خدمات بومی سازی بازی و آموزش و صلاحیت کشاورزان است.

صنایع دستی و فعالیت های صنعتگران جدید شامل خدمات تمیز کردن موتور و تعمیر و همچنین تعمیر و نگهداری کشتی های نظامی است.

نوشتهٔ پیشین
پرونده عوارض صادراتی روی میز نمایندگان مجلس
نوشتهٔ بعدی
سهم بخش غیرنفتی در تولید ناخالص داخلی امارات متحده عربی به ۷۲ درصد رسید

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست