اخباراخبار اقتصادی امارات

مرکز تجارت جهانی دبی هاب، ارزهای دیجیتال می‌شود

بر اساس تصمیمی جدید
مرکز تجارت جهانی دبی هاب ارزهای دیجیتال می‌شود

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)، یکی از مراکز تجاری شناخته شده در امارات متحده عربی، امروز استراتژی جذابی را برای کمک به کسب و کارهای ارز دیجیتال و دارایی دیجیتال اعلام کرد.
به گفته DWTC، این منطقه به یک منطقه و تنظیم کننده جامع برای شرکت هایی که در اکوسیستم از جمله اپراتورها و صرافی های دیجیتال که در کریپتو کار می کنند تبدیل خواهد شد.
DWTC ارزهای دیجیتال را یک بخش “پیشرو” خواند و اشاره کرد که به پذیرش رو به رشد دارایی های دیجیتال در منطقه کمک می کند. علاوه بر این، DWTC با بخش خصوصی برای ایجاد یک محیط جذاب و امن برای این بخش مشارکت خواهد داشت.
این گام برای تسریع جایگاه دبی به عنوان یک مرکز جهانی پیشرو برای تجارت، تجارت و فناوری ادامه می‌یابد.
مرکز تجارت جهانی یک چارچوب قانونی جدید در سطح جهانی از سیاست‌های قانونی و اجرایی دارایی مجازی ارائه و نظارت خواهد کرد، که برای تسهیل و اجرای آن بسیار مهم است.
در اکتبر 2021، مرجع نظارتی مالی دبی (DFSA) اعلام کرد که در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک چارچوب قانونی شفاف رمزنگاری برای توکن‌های سرمایه‌گذاری در منطقه است.
به دلیل رویکرد دوستدار رمزنگاری، دبی خانه برخی از بزرگترین شرکت های دیجیتال و بلاک چین است.
DWTC در بیانیه مطبوعاتی خود اضافه کرد، مرکز تجارت جهانی دبی با بخش خصوصی و نهادهای مربوطه در دبی همکاری خواهد کرد تا محیطی جذاب برای این بخش ایجاد کند و استانداردهای سختگیرانه‌ای را برای حمایت از سرمایه گذاران، مبارزه با پولشویی (AML)، مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) اجرا کند.
در نوامبر 2020، ریپل، یکی از بزرگترین شرکت های بلاک چین، دبی را برای دفتر مرکزی منطقه ای این شرکت انتخاب کرد.

منبع: https://www.financemagnates.com/cryptocurrency/news/dubai-world-trade-center-to-become-a-comprehensive-crypto-zone
ناشر: ارز دیجیتال

 

نوشتهٔ پیشین
تغییر قوانین کار در امارات از سال 2022
نوشتهٔ بعدی
تغییر ساعت فعالیت بانک‌های بزرگ در امارات‌متحده ‌عربی

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست