اخباراخبار اقتصادی امارات

خالد الحمادی معاون ارشد آژانس تجربی مرکز تجارت جهانی دبی

مرکز تجارت جهانی دبی به بزرگ‌ترین برگزارکننده رویدادهای یکپارچه در منطقه بدل می‌شود

نمایشگاه در مرکز تجارت جهانی دبی

خالد الحمادی معاون ارشد DXB Live، آژانس تجربی مرکز تجارت جهانی دبی، از برنامه راهبردی این مرکز برای تبدیل شدن به بزرگترین برگزارکننده رویدادهای یکپارچه منطقه در طول سال جاری رونمایی کرد.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به نقل از آژانس خبری امارات (وام)، این مرکز قصد دارد تا سال 2025 به یک نهاد موثر در در بازار جهانی به برنامه‌های بلندپروازانه خود ادامه دهد.

خالد الحمادی تاکید کرد کرد: «ما در راه تبدیل شدن به یکی از رهبران بازار جهانی با تأثیرگذاری مداوم بر روندها و خدمات بازار هستیم. نه تنها خدمات ما با استانداردهای انتظارات صنعت در سراسر جهان مطابقت دارد، بلکه در حوزه‌هایی تعیین کننده معیارها و شاخص‌ها هستیم.»

وی تاکید کرد: «امروز، DXB Live یکی از آژانس‌های برگزار کننده رویداد در خاورمیانه با سریع‌ترین سرعت رشد است. در طول دهه گذشته، ما به دلیل ارائه طیف کاملی از خدمات داخلی از طریق مشارکت بیش از 300 متخصص صنعت نمایشگاهی، که به طور یکپارچه با یکدیگر همکاری می‌کنند، در جهان شناخته شده‌ایم.»

الحمادی گفت: «ما قصد داریم اطمینان حاصل کنیم که تمام مطالبات مشتریان ما نه تنها محقق شود، بلکه تا جایی که ممکن است فراتر برویم.»

الحمادی معتقد است که مرکز تجارت جهانی دبی دروازه شرکت های بین المللی است که مایل به کشف بازارهای منطقه و گسترش تجارت خود در آن هستند.

او گفت: «پیشنهادات یکپارچه‌سازی خدمات برای شرکت‌ها با همکاری دپارتمان منطقه آزاد ارائه شده‌است. مرکز تجارت جهانی دبی پایانه‌ای است که راه حل های جامعی را برای جذب مشاغل و شروع مسیر و گسترش رشد آنها از دبی ایجاد می کند.»

نوشتهٔ پیشین
رشد بی‌سابقه ثبت شرکت در منطقه آزاد DMCC دبی
نوشتهٔ بعدی
چگونه کالای قاچاق را تشخیص دهیم؟

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست