اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایراناخبار مرکز تجاری دبی

فردا ساعت 9 صبح به وقت دبی انجام می‌شود

مرکز تجاری ایران در امارات میزبان فعالان صنایع غذایی و کشاورزی ایران

مرکز تجاری ایران در امارات میزبان فعالان صنایع غذایی و کشاورزی ایران

مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، فردا (یکشنبه) ساعت 9 صبح به وقت دبی، میزبان تعدادی از فعالان صنایع غذایی و کشاورزی ایران که برای بازدید از نمایشگاه گلفود به دبی سفر کرده‌اند، خواهد بود.
این نشست با هدف رایزنی، هم‌افزایی و معرفی امکانات و زیرساخت‌های ایجاد شده از سوی مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی برای کلیه فعالان، تولیدکنندگان و تجار ایرانی از جمله فعالان صنایع غذایی و کشاورزی ایران برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش نمایشگاه گلفود دبیGulfood) ) از ۲۴ الی ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می شود.
این نمایشگاه یکی از پربازدیدترین رویدادهای حاضر در تقویم است، مکان ملاقات صنایع و بزرگترین جایگاه فروش سال به حساب می‌آید. بالغ بر ٤,٨٠٠ شرکت در این نمایشگاه غرفه‌ دارند تا با ٨٥ هزار بازدیدکننده از بیش از ١٥٦ کشور جهان ملاقات کرده و تجارت انجام دهند.
نمایشگاه گلفود دبی بزرگترین رویداد تجاری در حوزه خوراکی و مهمانداری است که طعم‌های جهانی، کسب و کارهایی در سطح جهانی را ملاقات می‌کنند.
فعالان و شرکت‌های ایرانی حاضر در این رویداد بزرگ تجاری می‌توانند به منظور برگزاری دیدارهای دوجانبه تجاری، بازاریابی، ثبت دفتر نمایندگی، شناسایی شرکت‌های فعال در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی در کشور امارات متحده عربی و … از امکانات، دفتر جلسات و زیرساخت‌های ایجاد شده از سوی مرکز تجاری ایران در امارات، بهره‌مند شوند.

نوشتهٔ پیشین
تدوین سند چشم‌انداز ۱۰ ساله برای مبادلات ایران و امارات
نوشتهٔ بعدی
افزایش پروازها از جنوب ایران به دبی

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست