اخباراخبار اقتصادی امارات

فرودگاه ها باید روی فناوری های نوآورانه سرمایه گذاری بیشتری کنند

غرفه داران و کارشناسان شرکت کننده در نمایشگاه فرودگاه بیست و یکم گفتند که :تجربه مسافران بسیار مهم است و فرودگاه ها باید سرمایه گذاری و سرعت بخشیدن به سرمایه گذاری در فناوری نوآورانه داشته باشند و در عین حال بر سفر بی وقفه و همچنین پایداری تمرکز کنند. نمایش در دبی مایکل اشنایدر، معاون اجرایی فرودگاه‌ها، لجستیک زیمنس گفت: فرودگاه‌ها باید به تمرکز بیشتر بر تجربه مسافران ادامه دهند زیرا اطمینان حاصل می‌شود که پیشنهادات و خدمات نهایی مسافر محورتر می‌شوند و با توجه به نیازهای فردی سفارشی‌تر می‌شوند.
به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، “رضایت مشتری هدف است؛ تمرکز بر تجربه به افزایش رضایت آنها کمک می کند. قصد خوشحالی مشتریان برای بازگشت و ایجاد ارجاعات – و این همان چیزی است که هر کسب و کاری می خواهد. افزایش تعداد مشتریان خوشحال مطمئناً یک کار رقابتی است. می‌توان از طریق پیشنهادات یا ویژگی‌های منحصربه‌فرد همراه با سفرهای هوایی به این ترتیب، استفاده کرد.» وی افزود: “مسافران تا حدودی شروع جریان درآمد هستند و بنابراین منبع محوری برای شکوفایی مشاغل هستند. بیشتر جریان های درآمدی را می توان به مسافران ردیابی کرد. مراقبت خوب از آنها باید طبیعی شود.”
کتان ستی، مدیر هوانوردی NAFFCO، گفت: “منطقه خاورمیانه سریعتر از هر منطقه دیگری فناوری های اقتباس شده را با خروج از بیماری همه گیر دریافت کرده است. تجربه مسافر اکنون بیشتر از یک USP یا رقابت یک نیاز است.” این بیماری همه گیر صنعت فرودگاه را مجبور کرده است که برای ایمنی مسافران و کارکنان فرودگاه سفرهای بدون لمس داشته باشد. این امر منجر به تقاضای بزرگ تجاری برای سیستم های سلف سرویس در فرودگاه ها مانند باز کردن چمدان، چک کردن خودکار، تشخیص چهره شد. وی گفت: سیستم برگشت سینی اتوماتیک و ضدعفونی سینی در دفاتر امنیتی.عزیز چاکیر، معاون خاورمیانه و آفریقا در ADB SAFEGATE، یکی از ارائه دهندگان پیشرو راه حل های یکپارچه در جهان برای جابجایی هواپیماهای ایمن تر، کارآمدتر و سازگار با محیط زیست، گفت که ایجاد یک سفر کارآمدتر و با قابلیت دیجیتالی فعال تر بوده است. اولویت کلیدی برای فرودگاه ها و خطوط هوایی برای مدتی در حال حاضر.
مسئول این شرکت که به بیش از 2500 فرودگاه در بیش از 175 کشور از جمله دبی خدمات رسانی می کند، گفت: “آنها در حال تسریع سرمایه گذاری در فناوری و دیجیتالی شدن برای افزایش کارایی عملیاتی و بهبود تجربه مسافران هستند. این شرکت یک پلت فرم جدید مدیریت فرودگاه دیجیتال را تکمیل کرده است. مدیریت عملیات در فرودگاه بین المللی ملک خالد در عربستان سعودی.”مدیر بازرگانی Midstream Lighting مستقر در بریتانیا، یولی گریگ، گفت که همه گیری همه گیر باعث شده اپراتورهای فرودگاه بر سفر یکپارچه تمرکز کنند و اکنون فرودگاه ها باید روی تجربه مسافران سرمایه گذاری کنند و فناوری باید نوآورانه و پایدار باشد. اریک ولدیرمان ، مدیر عامل TKH Airport Solutions، گفت که مسافران بیش از هر زمان دیگری انتظار سفری ایمن و بی‌نقص را دارند که باعث می‌شود فرودگاه‌ها به دنبال راه‌هایی برای کارآمدتر شدن با حفظ پایداری و ایمنی مسافران به عنوان بالاترین اولویت خود باشند. فرودگاه ها بر کاهش مصرف انرژی در فرودگاه، کاهش انتشار CO2 و NOx و اجرای عملیات کارآمدتر تمرکز خواهند کرد.

نوشتهٔ پیشین
ایجاد سامانه‌های مجازی برای ارتباط تجار با طرف‌های خارجی
نوشتهٔ بعدی
صفر تا صد نیازهای چاپی کشور را پوشش می دهیم

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست