اخباراخبار اقتصادی امارات

کسب و کارهای ایران چگونه می‌توانند در کتابچه دیجیتال هیات تجاری- فناوری ایران در نمایشگاه انرژی خاورمیانه ثبت‌نام کنند؟

فرصت ویژه برای معرفی کسب و کارهای حوزه برق و انرژی ایران

فرصت ویژه برای معرفی کسب و کارهای حوزه برق و انرژی ایران

شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه برق، انرژی و انرژی‌های تجدیدپذیر و نوظهور می‌توانند با ثبت جزئیات کسب و کار خود در کتابچه دیجیتال ایران در نمایشگاه انرژی خاورمیانه، کسب و کارهای خود را در بزرگ‌ترین گردهمایی فعالان انرژی منطقه در نمایشگاه انرژی خاورمیانه معرفی کنند.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، همزمان با برگزاری نمایشگاه انرژی خاورمیانه که از ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه سال جاری در دبی برگزار خواهد شد، کتابچه‌ای دیجیتال از فعالان صنعت انرژی ایران برای دسترسی شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه از جمله غرفه‌داران و بازدیدکنندگان بین‌المللی منتشر خواهد شد.

مرکزی تجاری ایران در امارات متحده عربی با همکاری سندیکای صنعت برق ایران و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هیات بزرگ تجاری و فناوری ایران را به نمایشگاه انرژی خاورمیانه اعزام می‌کند.  همزمان با اعزام این هیات، در این نمایشگاه از کتابچه دیجیتال کسب و کارهای صنعت برق، انرژی و انرژی‌های تجدیدپذیر و منابع نوظهور انرژی ایرانی نیز رونمایی خواهد شد.

علاقمندان به ثبت مشخصات کسب و کارها و شرکت‌های خود در این کتابچه دیجیتال می‌توانند در فرصت محدود باقیمانده تا پیش از برگزاری نمایشگاه برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌هایی ۰۲۱۸۸۱۷۵۸۰۹ و ۰۲۱۸۸۱۷۵۸۱۹ تماس حاصل کنند.

نمایشگاه انرژی خاورمیانه (MEE)‌ معتبرترین و جامع‌ترین رویداد انرژی منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است.

چهل و هفتمین دوره نمایشگاه انرژی خاورمیانه (برق خاورمیانه سابق) از 7 تا 9 مارس (۱۶ تا ۱۸ اسفندماه سال جاری) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود و هیات بزرگ تجاری و فناوری از ایران در این نمایشگاه مشارکت خواهند داشت.

نمایشگاه انرژی خاورمیانه، با بیش از ۴۵ سال سابقه یکی از معتبرترین رویدادهای حوزه انرژی در جهان است که بعد از یک سال توقف بر اثر شیوع جهانی بیماری کرونا، اسفند ماه امسال با مشارکت ۸۰۰ غرفه از ۱۳۰ کشور جهان به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

در چهل و هفتمین دوره برگزاری این نمایشگاه، موضوع انرژی‌های نوظهور، پاک و تجدیدپذیر، راهکارهای هوشمند، توزیع و انتقال نیرو، مدیریت مصرف انرژی و ذخیره انرژی از جمله اصلی‌ترین تم‌های نمایشگاه خواهند بود.

نوشتهٔ پیشین
آیا چک‌های برگشتی بر امتیاز اعتباری تاثیر می‌گذارند؟
نوشتهٔ بعدی
خط ریلی ابوظبی به دبی افتتاح شد

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست