اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایراناخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهم

بازدید هیات شرکت شهرک‌های صنعتی اصفهان از مرکز تجاری ایران در امارات

در ادامه هماهنگی و دیدار هیات‌های تجاری اعزامی از ایران برای حضور و بازدید از نمایشگاه گالفود 2022 دبی، عصر روز قبل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان نیز در راس یک هیات تجاری متشکل از 50 فعال اقتصادی در حوزه صنایع موادغذایی و کشاورزی، از مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی بازدید کردند.

در این دیدار که به دعوت مرکز تجاری ایران در امارات انجام شد، اعضای هیات مذکور با آخرین خدمات، اقدامات و دستاوردهای مرکز تجاری ایران در امارات به منظور تسهیل توسعه تجارت میان دو کشور، آشنا شدند.

بر اساس این گزارش نمایشگاه گلفود دبیGulfood) ) از ۲۴ الی ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می شود که در این دوره، 44 شرکت از ایران در نمایشگاه گالفود 2022 حضور داشته و به ارایه دستاوردهای خود می‌پردازند.

این نمایشگاه یکی از پربازدیدترین رویدادهای حاضر در تقویم است، مکان ملاقات صنایع و بزرگترین جایگاه فروش سال به حساب می‌آید. بالغ بر ٤,٨٠٠ شرکت در این نمایشگاه غرفه‌ دارند تا با ٨٥ هزار بازدیدکننده از بیش از ١٥٦ کشور جهان ملاقات کرده و تجارت انجام دهند.

نمایشگاه گلفود دبی بزرگترین رویداد تجاری در حوزه خوراکی و مهمانداری است که طعم‌های جهانی، کسب و کارهایی در سطح جهانی را ملاقات می‌کنند.

فعالان و شرکت‌های ایرانی حاضر در این رویداد بزرگ تجاری می‌توانند به منظور برگزاری دیدارهای دوجانبه تجاری، بازاریابی، ثبت دفتر نمایندگی، شناسایی شرکت‌های فعال در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی در کشور امارات متحده عربی و … از امکانات، دفتر جلسات و زیرساخت‌های ایجاد شده از سوی مرکز تجاری ایران در امارات، بهره‌مند شوند.

 

منبع:مرکز تجاری ایران در امارات

 

نوشتهٔ پیشین
رشد 17درصدی سرمایه‌گذاری در املاک مسکونی دبی
نوشتهٔ بعدی
بیست و هفتمین دوره نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی گلفود افتتاح شد

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست