اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایران

بازتاب رسانه ای اعزام هیات تجاری ایران به امارات

با حضور وزير صمت، رييس سازمان توسعه تجارت و رييس اتاق بازرگاني ايران؛ رویداد بزرگ تجاری ایران در امارت متحده عربی برگزار می‌شود

هيات تجاري بزرگ ايران به همت سازمان توسعه تجارت براي شركت در همايش فرصت‌هاي تجاري و سرمايه‌گذاري ايران و امارات، به امارات متحده عربي اعزام مي‌شود.

به گزارش گروه اقتصادی سورپرس؛ مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به عنوان مجری رویداد بزرگ تجاری ایران در امارات متحده عربی تحت نظارت سازمان توسعه تجارت با هدف توسعه روابط تجاری ایران و امارات متحده عربی به اعزام هیات بزرگ تجاری و اقتصادی ایران به امارات  و برگزاری همایش معرفی فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری با حضور سید رضا فاطمی امین، وزیر صنعت معدن و تجارت اقدام کرده‌است.

هیات تجاری-بازاریابی ایران متشکل از صاحبان صنایع، معادن، تجار، بازرگانان، فعالان اقتصادی و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به سرپرستی علی‌رضا پیمان‌پاک، معاون وزیر صمت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۰ بهمن‌ماه جهت حضور در روز ملی ایران در اکسپوی ۲۰۲۰ دبی و انجام ملاقات‌های تجاری به امارات متحده عربی اعزام می‌شوند.

این هیات همچنین در همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران و امارات که در تاریخ ۱۹ بهمن ماه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رییس سازمان توسعه تجارت و غلامحسین شافعی، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

علاقمندان به حضور در این رویداد بزرگ تجاری می‌توانند از طریق مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی یا پایگاه باشگاه رهبران کسب و کار (BizLeadersHub.com) اقدام کنند.

نوشتهٔ پیشین
با حضور وزير صمت، رييس سازمان توسعه تجارت و رييس اتاق بازرگانی ايران؛ رويداد بزرگ تجاری ايران در امارت متحده عربی برگزار می شود
نوشتهٔ بعدی
رویداد بزرگ تجاری ایران در امارت متحده عربی برگزار می‌شود

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست