اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایران

بازتاب رسانه ای اعزام هیات تجاری ایران به امارات

رویداد بزرگ تجاری ایران در امارت متحده عربی برگزار می‌شود

۱۷ تا ۲۰ بهمن ماه هیات تجاری بزرگ ایران به همت سازمان توسعه تجارت برای شرکت در همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران و امارات، بازدید از اکسپوی ۲۰۲۰ و برگزار ملاقات‌های تجاری به امارات متحده عربی اعزام می‌شود.

هیات تجاری-بازاریابی ایران متشکل از صاحبان صنایع، معادن، تجار، بازرگانان، فعالان اقتصادی و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به سرپرستی علی‌رضا پیمان‌پاک، معاون وزیر صمت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ بهمن‌ماه جهت حضور در روز ملی ایران در اکسپوی ۲۰۲۰ دبی و انجام ملاقات‌های تجاری به امارات متحده عربی اعزام می‌شوند.

این هیات همچنین در همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران و امارات که در تاریخ ۱۹ بهمن ماه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رییس سازمان توسعه تجارت و غلامحسین شافعی، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

علاقمندان به حضور در این رویداد بزرگ تجاری می‌توانند از طریق مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی یا پایگاه باشگاه رهبران کسب‌وکار (BizLeadersHub.com) اقدام کنند.

نوشتهٔ پیشین
با حضور وزير صمت، رييس سازمان توسعه تجارت و رييس اتاق بازرگاني ايران؛ رویداد بزرگ تجاری ایران در امارت متحده عربی برگزار می‌شود
نوشتهٔ بعدی
پایگاه صادراتی محصولات دانش‌بنیان و فناور استان فارس در امارات متحده عربی راه‌اندازی شد

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست