اخباراخبار اقتصادی ایراناخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبی

حضور نمایندگان سفارت قزاقستان در امارات در همایش «فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی»

با هماهنگی و اطلاع‌رسانی‌های انجام شده از سوی معاونت بین‌الملل مرکز تجاری ایران در امارات، نمایندگان سفارت قزاقستان، برای حضور در همایش «فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی» در دبی در تاریخ 19 بهمن‌ماه اعلام آمادگی کردند.
سفارت قزاقستان در ابوظبی اعلام کرد؛ هیات اعزامی شامل سفیر، مدیر دفتر نمایندگی سرمایه‌گذاری قزاقستان و نماینده سفارت قزاقستان در امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری هستند.
بر اساس این گزارش سازمان توسعه تجارت ایران برای مقطع زمانی 17 تا 20 بهمن‌ماه سال جاری، از طریق مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی اقدام به اعزام یک هیات تجاری به سرپرستی معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران جناب آقای مهندس پیمان پاک و متشکل از صاحبان صنایع، تجار و بازرگانان می‌کند.
همچنین همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری ایران و امارات متحده عربی در 19 بهمن ماه با حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت آقای دکتر فاطمی‌امین، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران جناب آقای مهندس پیمان پاک و رئیس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران جناب آقای مهندس شافعی برگزار می‌شود.
شایان ذکر است همزمان با رویداد مذکور نمایشگاه مجازی ایران و امارات نیز توسط مقام عالی وزارت صمت افتتاح می‌شود.

منبع: مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی

نوشتهٔ پیشین
اعزام هیأت تجاری ایرانی به امارات در آینده نزدیک/ صدور مجوز راه اندازی ۶ دفتر
نوشتهٔ بعدی
وزیر اقتصاد: نیازمند ایجاد حداقل پنج مركز تجاری در قطب های همسایگی ایران هستیم

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست