اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایراناخبار مرکز تجاری دبی

حضور قائم مقام اقتصادی شورای تجاری سوییس در همایش «فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی»

با هماهنگی و اطلاع‌رسانی‌های انجام شده از سوی معاونت بین‌الملل مرکز تجاری ایران در امارات، قائم مقام بخش اقتصادی شورای تجاری سوئیس (SBC) در دبی نیز در همایش «فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی» در تاریخ 19 بهمن‌ماه حضور می‌یابد.

شوراهای تجاری سوئیس (SBC) سازمان‌های غیرانتفاعی هستند که از اتاق‌های بازرگانی و صنعت مجوز دارند که در سال 1996 در دبی و در سال 2000 در ابوظبی تأسیس شدند.

شورای تجارت سوئیس ابوظبی و شورای تجارت سوئیس دبی دو نهاد حقوقی مستقل هستند که منافع و فعالیت‌های شرکت‌ها و افراد دارای ارتباط بین امارات متحده عربی و سوئیس را ارتقا می‌دهند.

پیش از این سفیر و اعضای سفارت قزاقستان در ابوظبی، تجاری مالزیایی و عراقی نیز برای حضور در همایش مذکور اعلام آمادگی کرده‌اند.

بر اساس این گزارش «مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی» با حمایت «سازمان توسعه تجارت‌ایران» و با هدف توسعه روابط تجاری و اقتصادی ایران و امارات در نظر دارد نسبت به اعزام هیات تجاری- بازاریابی و برگزاری همایش معرفی فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری ایران و امارات اقدام نماید.

هیات تجاری- بازاریابی مزبور متشکل از صاحبان صنایع، تجار و بازرگانان به سرپرستی معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران جناب آقای مهندس پیمان پاک از تاریخ 17 لغایت 20 بهمن ماه جهت حضور در روز ‌ملی ایران در اکسپو 2020 دبی و انجام ملاقات‌های تجاری به امارات- دبی اعزام می‌شود.

همچنین همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری ایران و امارات متحده عربی در 19 بهمن ماه با حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت آقای دکتر فاطمی‌امین، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران جناب آقای مهندس پیمان پاک و رئیس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران جناب آقای مهندس شافعی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است همزمان با رویداد مذکور نمایشگاه مجازی ایران و امارات نیز توسط مقام عالی وزارت صمت افتتاح می‌شود. این هیات از مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی نیز بازدید می‌کند.

اطلاعات بیشتر سایت باشگاه رهبران کسب و کار (bizleadershub.com) مراجعه کرد و یا با شماره تلفن‌های ۸۸۱۷۵۸۰۹-۸۸۱۷۵۸۱۹ تماس بگیرید.

 

نوشتهٔ پیشین
وزیر صمت با هدف توسعه روابط تجاری با کشورهای منطقه به امارات و عمان سفر می‌کند
نوشتهٔ بعدی
آینده از آن مراكز تجاری ایران در خارج از كشور است

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست