اخباراخبار اقتصادی ایراناخبار مرکز تجاری دبی

حضور 50 فعال حوزه صنایع غذایی و کشاورزی در مرکز تجاری ایران در امارات

حضور 50 فعال حوزه صنایع غذایی و کشاورزی

به دنبال اطلاع‌رسانی‌های انجام شده، مرکز تجاری ایران در امارات، صبح امروز میزبان بیش از 50 فعال حوزه صنایع غذایی و کشاورزی ایران بود.

این فعالان اقتصادی که با هدف بازدید از نمایشگاه گالفود 2022 در دبی حضور یافته بودند، با دعوت مرکز تجاری ایران در امارات، ضمن حضور در این مرکز، با آخرین خدمات، اقدامات و دستاوردهای مرکز تجاری ایران در امارات به منظور تسهیل توسعه تجارت میان دو کشور، آشنا شدند که با استقبال میهمانان مواجه شد.

در همین راستا همچنین مقرر شد این فعالان اقتصادی در باشگاه رهبران کسب‌وکار نیز حضور یافته و از خدمات این مجموعه اقتصادی نیز بهره‌مند شود.

نمایندگان شرکت‌های فرآورده‌های لبنی دوشه آمل، غنچه و نوین زعفران (زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ) از جمله میهمان حاضر در این نشست بودند.

امسال 44 شرکت از ایران در نمایشگاه گالفود 2022 حضور داشته و به ارایه دستاوردهای خود می‌پردازند.

بر اساس این گزارش نمایشگاه گلفود دبیGulfood) ) از ۲۴ الی ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می شود.

این نمایشگاه یکی از پربازدیدترین رویدادهای حاضر در تقویم است، مکان ملاقات صنایع و بزرگترین جایگاه فروش سال به حساب می‌آید. بالغ بر ٤,٨٠٠ شرکت در این نمایشگاه غرفه‌ دارند تا با ٨٥ هزار بازدیدکننده از بیش از ١٥٦ کشور جهان ملاقات کرده و تجارت انجام دهند.

نمایشگاه گلفود دبی بزرگترین رویداد تجاری در حوزه خوراکی و مهمانداری است که طعم‌های جهانی، کسب و کارهایی در سطح جهانی را ملاقات می‌کنند.

فعالان و شرکت‌های ایرانی حاضر در این رویداد بزرگ تجاری می‌توانند به منظور برگزاری دیدارهای دوجانبه تجاری، بازاریابی، ثبت دفتر نمایندگی، شناسایی شرکت‌های فعال در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی در کشور امارات متحده عربی و … از امکانات، دفتر جلسات و زیرساخت‌های ایجاد شده از سوی مرکز تجاری ایران در امارات، بهره‌مند شوند.

منبع:مرکز تجاری ایران در امارات

نوشتهٔ پیشین
افزایش پروازها از جنوب ایران به دبی
نوشتهٔ بعدی
سپرده‌های نزد بانک امارات اسلامی دبی به 47 میلیارد درهم رسید

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست