اخباراخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبیرویدادها

برای 100 شرکت منتخب نمایشگاه‌های ایران و ایران-عمان فراهم شد

حضور رایگان در نمایشگاه مجازی ایران-امارات

با همکاری «مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی» (دارای مجوز رسمی از مرکز توسعه تجارت ایران) و «نمایشگاه مجازی ایران»، 100 شرکت برتر و منتخب در نمایشگاه‌ مجازی ایران و نمایشگاه مجازی ایران-عمان، از امکان حضور رایگان در نمایشگاه مجازی ایران-امارات و عضویت در باشگاه رهبران کسب‌وکار برخوردار شدند.

شرکت‌های منتخب حداکثر تا تاریخ 10 بهمن‌ماه جهت آماده‌سازی غرفه به سایت iruae.iranvirtualexpo.com و جهت بهره‌مندی از فرصت حضور در باشگاه رهبران کسب‌وکار به سایت www.bizleadershub.com مراجعه فرمایند.

شایان ذکر است، «نمایشگاه مجازی ایران-امارات»، توسط جناب آقای دکتر ‌فاطمی‌امین وزیر محترم صنعت، معدن، تجارت و با حضور جناب آقای مهندس پیمان‌پاک معاون وزیر و رییس سازمان توسعه تجارت و جناب آقای مهندس شافعی رئیس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در روز برگزاری همایش «معرفی فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری ایران و امارات» در تاریخ 19بهمن‌ماه در شهر دبی امارات متحده عربی افتتاح می‌شود.

همچنین در این همایش، اعضای هیات تجاری-بازاریابی ایران به امارات، تجار و فعالان اقتصادی امارات، مالزی، عراق و دیگر کشورها نیز حضور دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های ۸۸۱۷۵۸۰۹-۸۸۱۷۵۸۱۹ تماس حاصل فرمائید.

 

منبع: روابط عمومی مرکز تجاری ایران

نوشتهٔ پیشین
فراخوان حضور رایگان در نمایشگاه مجازی ایران و امارات
نوشتهٔ بعدی
همایش فرصت های تجاری ایران در امارات زمینه ساز گسترش تجارت طرفین است

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست