اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار مرکز تجاری دبیرویدادها

با حضور رییس مرکز تجارت جهانی دبی و وزیر محیط زیست امارات

بیست و هفتمین دوره نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی گلفود افتتاح شد

شیخ احمد بن سعید آل مکتوم رئیس مرکز تجارت جهانی دبی دیروز (یکشنبه) بیست و هفتمین دوره نمایشگاه گلفود (Gulfood) بزرگترین رویداد تامین غذا و نوشیدنی جهان را در مرکز تجارت جهانی دبی افتتاح کرد.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به نقل از آژانس خبری امارات (وام)، شیخ احمد با همراهی مریم المهیری، وزیر تغییر آب و هوا و محیط زیست امارات و هلال سعید المری، مدیر کل مرکز تجارت جهانی دبی، از این نمایشگاه بازدید کرد.

در این نمایشگاه که از ۱۳ تا ۱۷ فوریه (۲۴ تا ۲۸ بهمن‌ماه) برگزار می‌شود، صنعت جهانی خوراک و نوشیدنی (F&B) راه‌حل‌های نوآورانه برای رویارویی با روندهای نوظهور، عادت‌های به‌سرعت در حال تغییر مصرف‌کننده، بررسی چالش‌های صنعت، هدایت دستور کار این صنعت به سمت اقدام و عمل و انجام معاملات تجاری برای تغییر آینده به سمت بهتر به نمایش گذاشته‌می‌شود.

بیش از ۴۰۰۰ شرکت از ۱۲۰ کشور، مجموعه‌ای از سخنرانان پیشرو در صنعت و بهترین سرآشپزهای جهان راه رو به جلو را برای صنعت در بحبوحه تحولات سریع ترسیم خواهند کرد. در اولین گردهمایی جهانی F&B سال، بازدیدکنندگان از این رویداد می‌توانند با خریدارانی که به دنبال سفارش‌های جدیدترین محصولات و محصولات تعریف‌کننده صنعت هستند، ملاقات کنند، در حالی که غرفه‌داران به دنبال جذب مشتریانی هستند که به دنبال پر کردن دفترچه‌های سفارش خود هستند.

پایداری، نقش فزاینده تجارت الکترونیک در F&B، فناوری تحول‌آفرین و نوآوری تاثیرگذار طی پنج روز آینده مورد بررسی و تحلیل قرار خواهند گرفت.

مریم المهیری وزیر تغییر آب و هوا و محیط زیست امارات، اجلاس جدید و اقدام‌محور Gulfood Inspire را افتتاح کرد که در آن طیف متنوعی از سخنرانان از جمله مدیران F&B، وزرا، سیاست گذاران، مدیران خرده فروشی، فناوران، کشاورزان، تحلیلگران و کارشناسان شرکت داشتند. آینده پژوهان، که همگی بینش های ارزشمند، دانش صنعت و مسیرهای صنعت را ارائه کردند.

گلفود 2022 با بیشترین تعداد غرفه‌داران خود از ابتدای تاسیس ای نمایشگاه، که شامل غرفه‌های جدیدی از صنعت غذاهای دریایی نروژ، اروگوئه، پاناما و ازبکستان می‌شود، افتتاح شد که تازه‌واردانی از استرالیا، کلمبیا، آفریقای جنوبی، سوئیس و هنگ‌کنگ به آن‌ها خواهند پیوست.

شرکت‌کنندگان، خواه غرفه‌داران جدید یا شرکت‌کنندگان همیشگی، مشتاق هستند تا از مجموعه فرصت‌هایی که Gulfood در این هفته ارائه می‌کند، بهره‌مند شوند.

فرانسه مشارکت خود را تحت رهبری Business France، آژانس دولتی که از شرکت‌ها در پروژه‌های صادرات و توسعه حمایت می‌کند با 69 شرکت که بهترین‌های F&B فرانسه را بار دیگر به منطقه آورده‌است.

فلاوی پاکوئای، رئیس دفتر و دپارتمان خوراک و نوشیدنی Business France در امارات متحده عربی گفت: «خریداران، واردکنندگان و توزیع کنندگان جهانی مواد غذایی از فرصت های شبکه‌ای برای یافتن منابع مناسب برای بازار هدف خود استفاده خواهند کرد.»

وی افزود: «همچنین در مرحله آماده سازی برای این رویداد، شاهد این بودیم که غرفه داران فرانسوی چقدر هیجان زده بودند تا آخرین محصولات خود را به نمایش بگذارند، محصولاتی که مخصوصاً متناسب با ذائقه های خاورمیانه تولید شده است.»

وی در ادامه گفت: «شرکت در بزرگترین رویداد سالانه منبع یابی F&B در جهان برای فرانسه به یک سنت تبدیل شده است. ما هیجان زده هستیم که تعهد خود را با شرکت در بیست و هفتمین دوره Gulfood تجدید کنیم.»

نوشتهٔ پیشین
بازدید هیات شرکت شهرک‌های صنعتی اصفهان از مرکز تجاری ایران در امارات
نوشتهٔ بعدی
کنفرانس جهانی صادرات و نوآوری سرمایه گذاری در امارات برگزار می‌شود

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست