اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایران

بازتاب رسانه ای اعزام هیات تجاری ایران به امارات

با حضور وزير صمت، رييس سازمان توسعه تجارت و رييس اتاق بازرگانی ايران؛ رويداد بزرگ تجاری ايران در امارت متحده عربی برگزار می شود

17تا 20 بهمن ماه هيات تجاري بزرگ ايران به همت سازمان توسعه تجارت برای شركت در همايش فرصت‌های تجاری و سرمايه‌گذاری ايران و امارات، بازديد از اكسپوی 2020 و برگزار ملاقات‌های تجاری به امارات متحده عربی اعزام می شود.

مركز تجاري ايران در امارات متحده عربیي به عنوان مجری رويداد بزرگ تجاری ايران در امارات متحده عربی تحت نظارت سازمان توسعه تجارت با هدف توسعه روابط تجاری ايران و امارات متحده عربی به اعزام هيات بزرگ تجاری و اقتصادی ايران به امارات و برگزاری همايش معرفی فرصت‌های تجاری و سرمايه‌گذاری با حضور سيد رضا فاطمی امين، وزير صنعت معدن و تجارت اقدام كرده‌است.

هيات تجاری-بازاريابی ايران متشكل از صاحبان صنايع، معادن، تجار، بازرگانان، فعالان اقتصادی و شركت‌های دانش‌ بنيان و فناور به سرپرستی علیرضا پيمان‌پاك، معاون وزير صمت و رييس سازمان توسعه تجارت ايران از تاريخ 17 لغايت 20 بهمن‌ماه جهت حضور در روز ملي ايران در اكسپوی 2020 دبي و انجام ملاقات‌های تجاري به امارات متحده عربی اعزام می شوند.
اين هيات همچنين در همايش فرصت‌هاي تجاري و سرمايه‌گذاري ايران و امارات كه در تاريخ 19 بهمن ماه با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت، رييس سازمان توسعه تجارت و غلامحسين شافعی، رييس اتاق بازرگانی، صنايع، معادن و كشاورزي ايران برگزار می شود، شركت خواهد كرد.
علاقمندان به حضور در اين رويداد بزرگ تجاري مي‌توانند از طريق مركز تجاری ايران در امارات متحده عربی يا پايگاه باشگاه رهبران كسب و كار (BizLeadersHub.com) اقدام كنند.

نوشتهٔ پیشین
با حضور وزير صمت، رييس سازمان توسعه تجارت و رييس اتاق بازرگاني ايران رويداد بزرگ تجاري ايران در امارت متحده عربي برگزار مي‌شود
نوشتهٔ بعدی
با حضور وزير صمت، رييس سازمان توسعه تجارت و رييس اتاق بازرگاني ايران؛ رویداد بزرگ تجاری ایران در امارت متحده عربی برگزار می‌شود

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست