اخباراخبار اقتصادی امارات

جوان هندی در اکسپو جهانگردی کرد

بازدید از ۱۶۰ غرفه اکسپو ۲۰۲۰ در ۵ روز

بازدید از ۱۶۰ غرفه اکسپو

یک جوان ۲۰ ساله هندی حین بازدید از اکسپو دبی، مهر غرفه‌های هر کشور را روی لباسش درج کرده است.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به نقل از فارس، فراز صدیقی، جوان ۲۰ ساله هندی، طی ۵ روز موفق به بازدید از ۱۶۰ غرفه در اکسپو دبی شده و مهر این غرفه‌ها روی کندوره‌اش (لباس عربی) درج شده است.

به نوشته خلیج تایمز او در این باره گفته است: «من کوچکترین فرد خانواده هستم و همیشه دوست داشتم جهانگردی کنم. برادران و خواهرهایم به من قول دادند اگر نمره خوبی کسب کنم، هزینه سفرم به اروپا و دیدار با عموهایم را تقبل کنند. متأسفانه با شیوع کرونا، امتحانات به تعویق افتاد و سفر هم کنسل شد.»

صدیقی توضیح می‌دهد: «برادران و خواهرانم مرا قانع کردند به جای سفر به اروپا، به اکسپو دبی بروم و جهان را از دریچه کشورهای حاضر در آن ببینم. بنابراین یک کندوره تهیه کردم و راهی سفر شدم.»

او ادامه داد: «گاهی با خانواده و گاهی به تنهایی از غرفه‌ها بازدید کردم و بعضاً برای دیدن یک غرفه، بیش از یک ساعت در صف ایستادم. طی ۵ روز موفق به دیدن ۱۶۰ غرفه شدم و امیدوارم تا پیش از پایان اکسپو، بتوانم غرفه‌های باقیمانده را هم ببینم.»

به گفته صدیقی، غرفه کشورهای امارات، سوئیس و عربستان سعودی و غرفه الف (غرفه تحرک، پایداری و فرصت که توسط نورمن فاستر طراحی شده) برای او بیش از سایر غرفه‌ها جذابیت داشته‌اند.

اکسپو دبی تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ برپاست.

نوشتهٔ پیشین
حجم اقتصاد امارات تا سال ۲۰۳۰ دو برابر می‌شود
نوشتهٔ بعدی
صادرات غیرنفتی امارات برای نخستین بار از مرز ۳۰۰ میلیارد درهم گذشت

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست