اخباراخبار اقتصادی ایراناخبار مرکز تجاری دبی

بازتاب اعزام هیات تجاری ایران در صفحه ایرانیان امارات

همزمان با انتشار اخبار اعزام هیات تجاری-بازاریابی ایران به امارات متحده عربی و برگزاری همایش «فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی»، این رویدادها با استقبال نهادهای دولتی و خصوصی و رسانه‌ها مواجه شده و در صفحات رسمی شبکه‌های اجتماعی نیز بازتاب یافت.

در همین راستا صفحه رسمی ایرانیان امارات در اینستاگرام نیز با درج تصویر پوستر این رویدادها، اقدام به اطلاع‌رسانی در این خصوص کرد.

بر اساس این گزارش «مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی» با حمایت «سازمان توسعه تجارت‌ایران» و با هدف توسعه روابط تجاری و اقتصادی ایران و امارات در نظر دارد نسبت به اعزام هیات تجاری- بازاریابی و برگزاری همایش معرفی فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری ایران و امارات اقدام نماید.

هیات تجاری- بازاریابی مزبور متشکل از صاحبان صنایع، تجار و بازرگانان به سرپرستی معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران جناب آقای مهندس پیمان پاک از تاریخ 17 لغایت 20 بهمن ماه جهت حضور روز‌ملی ایران در اکسپو 2020 دبی و انجام ملاقات‌های تجاری به امارات- دبی اعزام می‌شود.

همچنین همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری ایران و امارات متحده عربی در 19 بهمن ماه با حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت آقای دکتر فاطمی‌امین، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران جناب آقای مهندس پیمان پاک و رئیس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران جناب آقای مهندس شافعی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است همزمان با رویداد مذکور نمایشگاه مجازی ایران و امارات نیز توسط مقام عالی وزارت صمت افتتاح می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این رویدادهای تجاری می‌توانند حداکثر تا تاریخ 6 بهمن‌ماه به سایت باشگاه رهبران کسب‌وکار به آدرس https://bizleadershub.com مراجعه کنند.

نوشتهٔ پیشین
پایگاه صادراتی محصولات دانش‌بنیان و فناور استان فارس در امارات متحده عربی راه‌اندازی شد
نوشتهٔ بعدی
راهنمای اعزام هیات تجاری-بازاریابی ایران به امارات متحده عربی

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست