اخباراخبار اقتصادی امارات

اقتصاد دیجیتال امارات منجر به جریان های درآمدی بالاتر و در نتیجه شغل های پر درآمدتر میشود.

اقتصاد دیجیتال امارات

همزمان با تلاش های دولت در جهت تقویت اقتصاد امارات و تاثیرات منفی Covid-19  ، صندوق توسعه کسب و کار خلیفه (Khalifah Fund) در گزارش  Enterprise Development’s Future Market Trends Report 2022 بیان میدارد که با افزایش سرمایه گذاری در حوزه  هوش مصنوعی، فرصت های شغلی در این بخش نیز رو به افزایش است.

تا کنون مبلغ 27.22 میلیارد دلار معادل (100 میلیارد درهم) کمک مالی ارائه شده توسط دولت به شرکت های کوچک و متوسط SMEs و مصرف کنندگان اختصاص یافته است.

علاوه بر این، دولت امارات همچنین اعلام کرده است که 4.35 میلیارد دلار (16 میلیارد درهم) برای هر 7 شهر امارت اختصاص داده است.

این گزارش نشان دهنده تاثیرات مثبت عصر دیجیتال بر سبک زندگی مصرف کنندگان است و همچنین این تحول موجب تغییر رفتار مصرف کنندگان و حرکت آنها به سمت روند های سبک زندگی سالم تر شده است.

مشاور رسمی مرکز صندوق توسعه کسب و کار خلیفه بیان داشت:

“تمرکز صندوق توسعه کسب و کار خلیفه ، کمک و راهنمایی به کارآفرینان وحمایت از اقتصاد امارات است. من بر این باور هستم که هدف از این گزارش حمایت از کسب و کارها در راستای توسعه استراتژی های راهبردی است تا شرکت ها بتوانند خدمات خود را بهبود دهند و در بازار رقابتی و بازار هدف خود موفق تر عمل نمایند. ”

این گزارش همچنان اذعان میدارد که انعطاف پذیری و کاهش هزینه ها عناصری هستند که آینده کسب و کار را به جلو میبرند. امید بر آن است که دولت امارات همچنان به حمایت کارآفرینان در توسعه کسب و کار خود خصوصا به نسل جدید جوان بپردازد.

 

نوشتهٔ پیشین
هیات تجاری-فناوری ایران در نمایشگاه انرژی خاورمیانه حضور یافت
نوشتهٔ بعدی
امکانات و خدمات منطقه آزاد المیدان دبی برای کسب و کارهای ایرانی

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست