اخباراخبار اقتصادی امارات

در پی تغییرات تعطیلات آخر هفته در امارات:

اظهارنامه‌های گمرکی در روزهای جمعه ۱۸۰ درصد افزایش یافت

 

اظهارنامه های گمرکی در روزهای جمعه ژانویه 2022 به شدت افزایش یافت و به لطف تغییرات در هفته کاری امارات متحده عربی، شاهد افزایش 180 درصدی از 112600 در ژانویه 2021 به 315000 در مدت مشابه سال جاری بود.

 

به گزارش مرکز تجاری امارات متحده عربی به نقل از خبرگزاری وام، چند دقیقه طول می کشد تا یک اظهارنامه گمرکی از طریق Smart Workspace توسعه یافته بومی تکمیل شود. این پلتفرم همچنین به مشتریان امکان می دهد تراکنش های گمرکی خود را در هر مکان و هر زمان از طریق کانال های هوشمند انجام دهند.

 

مجید آل علی، مدیر بخش اظهارنامه های گمرکی، گفت: «ما پس از انتقال آخر هفته به شنبه و یکشنبه، پاسخ های بسیار مثبتی از مشتریان خود دریافت کردیم، گامی که به امارات کمک می کند تا هفته کاری خود را بهتر با بازارهای خارجی هماهنگ کند. «مشتریان می‌توانند اظهارنامه‌های گمرکی خود را به‌صورت آنلاین تکمیل کنند و این امر به‌ویژه در اوج همه‌گیری این روند را به میزان قابل توجهی تسریع و تسهیل کرده است.»

 

وی می‌گوید: «من انتظار دارم تعداد اظهارنامه های گمرکی در دوره آینده به دلیل باز شدن مسیرهای تجاری جدید به دنبال استراتژی جسورانه دبی، که هدف آن رسیدن به نقطه عطف 2 تریلیون درهم در تجارت در چند سال آینده است، در دوره آینده افزایش یابد.»

نوشتهٔ پیشین
بلاک چین در سامانه جامع تجارت پیاده‌سازی شد
نوشتهٔ بعدی
نمایشگاه انرژی خاورمیانه از ۱۶ تا ۱۸ اسفند در مرکز تجارت جهانی دوبی برگزار می‌شود

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست