اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی ایراناخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبییاداشت ها

چگونه یکی از ۱۰ استارت‌آپ برگزیده برای شرکت در جیتکس ۲۰۲۲ باشیم؟

اطلاعیه نحوه ثبت نام در نمایشگاه GITEX دوبی

اطلاعیه نحوه ثبت نام در نمایشگاه GITEX دوبی

سازمان توسعه تجارت ایران در چارچوب پروژه مشترک با مرکز بین المللی تجارت International Trade Center (ITC) وابسته به سازمان ملل متحد و در راستای اجرای استراتژی ملی صادرات و کمک به بین المللی شدن شرکت های دانش بنیان و صادراتی ایران و با همکاری مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی در نظردارد، تعداد 10 استارت آپ منتخب که از ویژگی هایی چون؛ دیجیتالی بودن، سودمند برای جامعه ، دارای محصول دیجیتال و تاسیس شده در ایران بهره مند باشند را به نمایشگاه بین المللی GITEX  که از 10 تا 13 اکتبر 2022 در دوبی برگزار می شود، اعزام نماید.

به گزارش مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، هزینه های نمایشگاه شامل ثبت نام و اجاره بهای غرفه از محل پروژه مشترک پرداخت می شود و استارت آپ ها در این رابطه هزینه ای متقبل نمی شوند. در خلال حضور استارت آپ ها در این نمایشگاه کارشناسان مرکز بین المللی تجارت با آنها در ارتباط بوده و کمک های کارشناسی لازم را برای آنها در جهت ارایه توانمندی های خود و سایر راهنمایی ها و کمک های لازم را به عمل خواهند آورد.

ایران از 7 سال پیش در نمایشگاه جی تکس حضور فعال داشته است. امسال نیز حضور استارت آپ های ایرانی می تواند درجهت بین المللی شدن فعالیت های دانش بنیان و زمینه سازی برای توسعه صادرات محصولات و خدمات ناشی از فعالیت های دانش بنیان مفید واقع شود.

علاقمندان واجد شرایط می توانند،  نسبت به ثبت نام اولیه از طریق تکمیل فرم (دریافت فرم ثبت نام) اقدام و حداکثر تا پایان مرداد ماه 1401  فرم تکمیل شده را به آدرس ایمیل سازمان توسعه تجارت ایران به آدرس: itpoitc@tpo.ir  ارسال فرمایند.

پس از انجام فرآیند انتخاب اولیه، متقاضیان واجد صلاحیت، فرم مفصل تر ثبت نام برای منتخبان ارسال و پس از تکمیل آن برای حضور در مصاحبه تخصصی با حضور کارشناسان از ایشان دعوت به عمل خواهد آمد و منتخبین نهایی مبتنی بر نتایج مصاحبه تخصصی تعیین خواهند شد.

نوشتهٔ پیشین
1000شرکت در حوزه بلاکچین و متاورس تا سال 2030
نوشتهٔ بعدی
استقبال بخش خصوصی از حضور در نمایشگاه جیتکس

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست