اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی جهاناخبار باشگاه رهبران کسب و کاراخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهمرویدادهایاداشت ها

استقبال بخش خصوصی از حضور در نمایشگاه جیتکس

استقبال بخش خصوصی از حضور در نمایشگاه جیتکس

چهل و دومین نمایشگاه هفته فناوری جیتکس 2022 از 18 لغایت 22 مهر ماه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز تجاری ایران در امارت ،
این نمایشگاه بزرگترین رویداد صنعت فناوری درمنطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است که همه ساله میزبان بسیاری از متخصصان شرکت‌های مختلف جهان از جمله مدیران و کارشناسان ایرانی است .

مشارکت 170 کشور جهان

در نمایشگاه امسال که با مشارکت بیش از 170 کشور از چهار قاره آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکا برگزار می شود بیش از 800 استارتاپ ، 4000 غرفه‌دار و1000 سخنران حضور خواهند داشت.
با برنامه ریزی های صورت گرفته شرکت های داخلی می توانند همانند سال های گذشته با حضور در این نمایشگاه ضمن آشنایی با آخرین دستاورد های روز دنیا ، فرصت‌های شغلی جدیدی نیز برای خود کسب کنند.

حضور چشمگیر شرکت های ایرانی در جیتکس

روابط عمومی مرکز تجاری ایران در امارات در این راستا با اطلاع رسانی و انعکاس گسترده اخبار مربوط به بزرگترین رویداد صنعت فناوری درمنطقه خاورمیانه و شمال آفریقا تلاش دارد تا شرایط لازم برای مشارکت گسترده شرکت های ایرانی در نمایشگاه جیتکس را مهیا نماید. در این خصوص تا کنون سازمان توسعه و تجارت ایران ، اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران وهمچنین خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ضمن ارسال پوستر این رویداد ، به شرکت ها و بخش های تابعه خود برای حضور در این نمایشگاه اطلاع رسانی لازم را انجام داده اند. با توجه به کنترل قابل توجه بیماری کرونا درجهان وهمچنین تمایل شرکت های داخلی ، پیش بینی می شود امسال شاهد مشارکت گسترده ایرانی ها در نمایشگاه هفته فناوری جیتکس 2022خواهیم بود.
علاقمندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر جهت حضور در این رویداد مهم اقتصادی، از طریق سایت باشگاه رهبران کسب‌وکار به آدرس bizleadershub.com اقدام نمایند.

نوشتهٔ پیشین
اطلاعیه نحوه ثبت نام در نمایشگاه GITEX دوبی
نوشتهٔ بعدی
جایگاه امارات در تجارت خارجی ایران

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست