اخباراخبار اقتصادی اماراتاخبار اقتصادی جهاناخبار مرکز تجاری دبیاخبار مهمرویدادها

نمایشگاه جیتکس ۱۸ مهر برگزار می شود

نمایشگاه جیتکس 18 مهر برگزار می شود

چهل و دومین نمایشگاه هفته فناوری جیتکس 2022 از 18 لغایت 22 مهر ماه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز تجاری ایران در امارت ، نمایشگاه جیتکس 2022 دبی بزرگترین رویداد صنعت فناوری در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است که همه ساله میزبان بسیاری از مدیران و متخصصان شرکت‌های مختلف جهان  است . این مرکز همچنین به‌روزترین تغییرات جهان در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی را شناسایی  و در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

کسب فرصت های جدید تجاری

شرکت های داخلی می توانند با حضور در این نمایشگاه ضمن آشنایی با آخرین دستاورد های روز دنیا  و ارتقا کسب و کار ، ملاقات با تولید کنندگان فناوری و اخذ نمایندگی محصولات ، فرصت‌های شغلی جدیدی نیز کسب کنند. در نمایشگاه امسال  که با مشارکت بیش از 170 کشور از چهار قاره آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکا برگزار می شود بیش از 800 استارتاپ ، 4000 غرفه‌دار و1000 سخنران حضور خواهند داشت.

بخش های مهم نمایشگاه

نمایشگاه جیتکس2022 دارای بخش های مختلفی همچون مخابرات و اینترنت نسل پنجم ، آموزش ، استارتاپ ، انرژی ، امنیت سایبری ، شهرهای دیجیتالی و هوش مصنوعی ، مراقبت‌های بهداشتی ، مارکتینگ تکنولوژی ، آینده حمل و نقل و اقتصاد داده‌ها است. با توجه به حضور چشمگیر استارتاپ ها ، این نمایشگاه فرصت استثنائی برای آشنایی با جدیدترین فناوری‌ها، ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان مطرح دنیا و جذب سرمایه بین‌المللی  برای استارت‌آپ‌ها ی داخلی فراهم خواهد کرد.

دلایل استقبال از نمایشگاه جیتکس

به گزارش روابط عمومی مرکز تجاری ایران در امارات ، برگزاری 6 رویداد حوزه فناوری بصورت همزمان و در یک مکان ، ایجاد فرصت بی نظیر یافتن محصولات جدید در حوزه‌های مختلف، گردهم آمدن شرکت‌های پیشرو، خالقان، مبتکران و فعالان حوزه فناوری و امکان دسترسی به جدیدترین نوآوری‌ها برای علاقمندان این حوزه و همچنین حضور بیش از 4000 غرفه دار و بیش از 200 نهاد دولتی از 170 کشور و فرصت شبکه سازی با بزرگان این حوزه موجب شده تا همه ساله بسیاری از متخصصان ، کارشناسان و علاقمندان به حوزه فناوری از این رویدا مهم بین المللی بازدید کنند.

با توجه به اهمیت بسیار بالای این نمایشگاه علاوه بر شرکت ها و سازمان ها، سالانه بسیاری از وزرای دولت ها و فوق ستاره های فناوری از سراسر جهان از این نمایشگاه بازدید می کنند

برگزاری روز فناوری ایران

همانند سال های گذشته امسال نیز هشتمین همایش معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و کسب و کار در صنعت «فاوای» ایران با عنوان روز فناوری ایران در جیتکس با حضور برخی از مسئولان و کارشناسان برگزار خواهد شد.

اعزام هیات تجاری به جیتکس

بنابراین گزارش اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان نرم افزار با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری کمیسیون فناوری اطلاعات  اتاق بازرگانی ایران و فدارسیون «فاوای» اتاق بازرگانی ایران اقدام به اعزام یک هیات تجاری-بازاریابی متشکل از صاحبان صنایع، تجار و بازرگانان می نماید.

علاقمندان می توانند برای  ثبت  نام  و کسب اطلاعات بیشتر جهت حضور در این رویداد مهم اقتصادی، از طریق سایت باشگاه رهبران کسب‌وکار به آدرس bizleadershub.com اقدام نمایند.

نوشتهٔ پیشین
گرمی روابط ایران و امارات بازگردانده شود
نوشتهٔ بعدی
وبینار «املاک» و «استارتاپ ها» برگزار می شود

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

فهرست